Bydgoszcz
13C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 3km/h NNE
H 13 • L 13
11C
Sob
10C
Nd
8C
Pon
10C
Wt
9C
Sr
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaCOOLerski Europark Krasnal zawita do Bydgoszczy. Możesz wygrać karnet!
lunapark krasnal szwederowo
25.09.2018 | 19:13

COOLerski Europark Krasnal zawita do Bydgoszczy. Możesz wygrać karnet!

Na zdjęciu:

Fot. mat. prasowe

COOLerski Europark Krasnal zawita do Bydgoszczy. Od 27 do 30 września niesamowite atrakcje umilą czas na Szwederowie. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym będzie można wygrać karnet do lunaparku!

Krasnal Europark to ponad 30 urządzeń i karuzel. Wśród nich znajdują się karuzele Break Dancer, Project 1, Hollywood, Szalona Żaba ,,Crazy Frog”, kolejka górska Dragon a także Euro-Bungee, suchy basen, trampoliny, strzelnice, loterie, bujaki, cymbergaje i urządzenia sprawnościowe – a to tylko niektóre z wielu atrakcji! Nie zabraknie także pamiątek, balonów, zabawek dla najmłodszych, popcornu i cukrowej waty. Nowością będzie będzie zupełnie nowe urządzenie – Autodrom a’la Formuła 1.

COOLerski Europark Krasnal w Bydgoszczy będzie przebywał w Bydgoszczy tylko cztery dni – od 27 do 30 września (czwartek – niedziela). Lokalizacja: plac przy zbiegu ulic Inowrocławskiej i Bielickiej (Szwederowo). Europark będzie czynny we czwartek i piątek od godziny 14:00, a sobotę i niedzielę od godziny 11:00 – zawsze do późnych godzin wieczornych.

Z okazji wizyty Europarku Krasnal mamy dla Was konkurs! Osiem pierwszych osób, które wyśle maila o treści LUNAPARK na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, otrzyma karnet do lunparku! Karnety nie obejmują następujących atrakcji: Kule Wodne, Motor-Cross, Formuła1 (Autodrom), Eurobungee.

Powiązane treści