Bydgoszcz
21C
Niebo częściowo zachmurzone
68% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 21 • L 21
19C
Sob
25C
Nd
26C
Pon
26C
Wt
30C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaInowrocławWydarzeniaCyrkowe Serca Granie
circus-653851_960_720

Cyrkowe Serca Granie (02.04)

Ta wyjątkowa impreza charytatywna odbędzie się już po raz szósty.

Na zdjęciu: Cyrkowa impreza odbędzie się już w kwietniu.

Fot. wolny dostęp

Tegoroczna, szósta, edycja Inowrocławskiego Koncertu Charytatywnego „Serca Granie” odbędzie się już 2 kwietnia. To będzie cyrkowa odsłona tej imprezy.

Podczas koncertu rozpoczynającego się o godz. 17:00 w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu nie zabraknie klaunów. Cyrkowe show zaprezentują Ruphert i Rico. W budynku pojawią się również dmuchańce oraz osoby zajmujące się malowaniem twarzy. Ponadto w trakcie wydarzenia odbędą się licytacje. Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na pomoc dla ciężko chorych dzieci. W tym roku pieniądze trafią przede wszystkim do Marcela, Jakuba i Mikołaja.

Organizatorzy imprezy to Fundacja K-S-M Jesteśmy z Wami oraz Kujawskie Centrum Kultury. Współorganizatorami koncertu są pedagodzy i społeczność Zespołu Szkół Integracyjnych.

Bilety-cegiełki w cenie 10 zł można nabyć w Kujawskim Centrum Kultury, klubie „Kopernik” i Zespole Szkół Integracyjnych.

Powiązane treści