Bydgoszcz
0C
Słonecznie
74% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H 0 • L 0
4C
Nd
7C
Pon
14C
Wt
15C
Sr
18C
Czw
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCICzego od przedsiębiorców oczekują służby mundurowe?
Logis-Mil_1200x800
16.06.2016 | 00:33

Czego od przedsiębiorców oczekują służby mundurowe?

Bydgoszcz będzie miejscem dużych targów o charakterze militarnym.

Na zdjęciu: Logo LOGIS-MIL

Fot. materiały organizatora

Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych jest organizatorem  Międzynarodowych Targów Wsparcia Bezpieczeństwa i Obronności „LOGIS-MIL 2016”, które odbędą się w Bydgoszczy, w dniach 28-29 czerwca 2016 roku, w Hali Łuczniczka.

Targi Wsparcia Bezpieczeństwa i Obronności „LOGIS-MIL 2016” – to profesjonalna propozycja skierowana do przedsiębiorstw, których oferta produkcyjna adresowana jest do sektora służb mundurowych w Polsce. To szansa na promocję własnych produktów i usług również dla małych i średnich firm zainteresowanych  tym rynkiem. Specjaliści, eksperci i piony dowódcze tychże instytucji oraz szerokie grono wystawców – na „Logis-Mil 2016”  zaprezentują własne wyroby oraz wymienią doświadczenia i zapoznają się z oczekiwaniami służb mundurowych.

Targi są otwarte, choć skierowane przede wszystkim do specjalistów pionów logistyki służb mundurowych.

W czasie targów organizowane będą panele dyskusyjne z udziałem wystawców oraz ekspertów i praktyków reprezentujących środowiska resortów mundurowych na tematy najbardziej przydatne w zakresie oczekiwań i wymogów jakie wojsko oraz pozostałe służby mundurowe stawiają przed producentami i usługodawcami.

Przy okazji targów odbędą się pokazy sprawnościowe formacji grup specjalnych oraz wystawa współczesnego i historycznego sprzętu wojskowego. Niewątpliwie atrakcją okażą się sobotnie pokazy historyczne grup rekonstrukcyjnych.

Powiązane treści