Bydgoszcz
25C
Niebo częściowo zachmurzone
65% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 25 • L 25
20C
Sob
22C
Nd
19C
Pon
23C
Wt
23C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleCzołowe zderzenie samochodów osobowych. Trzy osoby trafiły do szpitala
lotnicze pogotowie ratunkowe, helikopter, osp przechowo
17.07.2017 | 20:59

Czołowe zderzenie samochodów osobowych. Trzy osoby trafiły do szpitala

Na zdjęciu: W akcji uczestniczył śmigłowiec LPR.

Fot. Archiwum


W poniedziałkowy wieczór na drodze pomiędzy Żołędowem a Neklą,  w powiecie bydgoskim, doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Ruch w pobliżu miejsca zdarzenia został wstrzymany.

Do wypadku doszło około godziny 19:05 nieopodal plaży wojskowej. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa pojazdy.  Na miejscu szybko pojawili się strażacy z OSP Dobrcz,  a następnie dołączyli do nich ich koledzy z Bydgoszczy.

Wszystkie podróżujące pojazdami osoby zostały przetransportowane do szpitala. Do wyciągnięcia jednego z rannych z samochodu niezbędne było użycie specjalistycznego sprzętu przez strażaków. Dwie osoby znajdujące się w samochodzie marki Hyundai trafiły do karetek, a kierowcę toyoty zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Obecnie droga jest całkowicie zablokowana, a policjanci nakazują kierowcom przejazd bocznymi uliczkami. Utrudnienia mają potrwać co najmniej godzinę. Przyczyny zdarzenia nie są jeszcze znane.

Ustalą je bydgoscy policjanci.

Podobne wpisy

Powiązane treści