Bydgoszcz
1C
Niebo głównie zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSE
H 1 • L 1
0C
Pt
0C
Sob
1C
Nd
1C
Pon
-0C
Wt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportCztery gole Chemika, kolejne bramki Dudzika. Zwycięska sobota bydgoskich drużyn
bks_bydgoszcz_paweł_dudzik_ST
18.11.2017 | 19:14

Cztery gole Chemika, kolejne bramki Dudzika. Zwycięska sobota bydgoskich drużyn

Bydgoskie drużyny piłkarskie zaliczą ten weekend do udanych.

Na zdjęciu: Paweł Dudzik z Budowlanego KS Bydgoszcz zdobył dziś dwie bramki.

Fot. Sebastian Torzewski

Przedstawiamy krótką relację z dzisiejszych spotkań Chemika, Polonii i Budowlanego KS Bydgoszcz.

Piłkarska sobota rozpoczęła się od zwycięstwa Polonii Bydgoszcz. Gospodarze pokonali Lidera Włocławek 3:2 po golach Tomasza Sarnowskiego, Adama Kadrasza i Tomasza Szablewskiego. Zespół prowadzony przez Włodzimierza Koreckiego zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli IV ligi.

Lider czwartoligowych zmagań – Chemik – odniósł kolejne zwycięstwo. Drużyna Piotra Gruszki pewnie wygrała w Chełmnie z miejscową Chełminianką 4:0 (bramki Dawid Janicki, Robert Kawałek, Radosław Mik i Michał Żurowski). Za tydzień, na zakończenie jesiennej części rozgrywek, zmierzy się ona ze Spartą Brodnica. Mecz odbędzie się na stadionie przy ul. Glinki 79 o godzinie 12:00.

Występujący w V lidze Budowlany KS Bydgoszcz wygrał u siebie z dotychczasowym wiceliderem Startem Pruszcz aż 4:0. Świetną formę potwierdził Paweł Dudzik, który zdobył dwie bramki – łącznie ma ich na koncie już 15. Na listę strzelców wpisali się również Mikołaj Dąbek i Łukasz Karolak. Podopieczni Zbigniewa Sieradzkiego zakończyli rundę jesienną na szóstym miejscu w tabeli klasy okręgowej, jednak do plasującej się na drugiej pozycji Victorii Lisewo tracą zaledwie dwa punkty. Na prowadzeniu znajduje się Pomorzanin Toruń – BKS ostatnio zremisował z nim na wyjeździe 3:3.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail