Bydgoszcz
-2C
Słonecznie
74% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H -2 • L -2
2C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
3C
Sob
1C
Nd
ZDMiKP: Wstrzymanie ruchu tramwajowego na odcinku Przylesie-Łoskoń Tramwaje z centrum jadą tylko do pętli Przylesie.
Metropolia BydgoskaInowrocławNa sygnaleCztery koła, a gaz – podwójny
quad_inowroclaw
05.07.2016 | 16:52

Cztery koła, a gaz – podwójny

25-latek szybko poszerzył swoją policyjną kartotekę.

Na zdjęciu: Brawurową jazdę quadem przerwali policjanci z Janikowa.

Fot. FreeImages

Policjanci zatrzymali w poniedziałek mężczyznę, który w gminie Janikowo poruszał się quadem  w sposób zagrażający bezpieczeństwu innych ludzi. Okazało się, że 25-latek przeszarżował nie tylko za kierownicą.

Sygnał o niebezpiecznej jeździe mężczyzny dyżurny policji w Inowrocławiu otrzymał około godziny 22:00. Janikowscy funkcjonariusze udali się do pobliskiej miejscowości Trląg, aby zakończyć ekscesy pirata drogowego.

Efekt ujęcia 25-letniego amatora szybkiej jazdy – znacznie dłuższa liczba zarzutów niż pierwotnie przewidywano. Okazało się bowiem, że quadowiec spożywał wcześniej alkohol. Badanie alkomatem to potwierdziło – mężczyzna miał 1,42 promila alkoholu w organizmie. Co więcej, okazało się, że sprzęt nie jest zarejestrowany, nie posiadał również obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Jak informują służby prasowe komendy powiatowej w Inowrocławiu, zatrzymany 25-latek usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, poniesie również konsekwencje związane z poruszaniem się niezewidencjonowanym pojazdem.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail