Bydgoszcz
-6C
92% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSE
H -6 • L -6
2C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
3C
Sob
1C
Nd
ZDMiKP: Wstrzymanie ruchu tramwajowego na odcinku Przylesie-Łoskoń Tramwaje z centrum jadą tylko do pętli Przylesie.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportCzwarta nowa zawodniczka w Pałacu
siatkówka, Pałac Bydgoszcz - Legionovia - JG (28)
29.06.2017 | 10:34

Czwarta nowa zawodniczka w Pałacu

Pałac pozyskał nową siatkarkę.

Na zdjęciu: Pałac buduje skład na nowy sezon.

Fot. Jacek Gil

W środę nową zawodniczkę pozyskali działacze występującego w OrlenLidze Pałacu Bydgoszcz. Do dwunastego zespołu minionego sezonu dołączyła środkowa Kinga Różyńska.

19-letnia zawodniczka jest czwartą nową siatkarką, która dołączyła do drużyny bydgoskiej. Wcześniej Pałac pozyskał rozgrywające Magdalenę Mazurek (wznowiła karierę po trzech sezonach przerwy) i Katarzynę Wenerską, a także atakującą Sandrę Szczygioł. Klub będzie poszukiwał jeszcze nowe zawodniczki na pozycje atakującej i libero. Wiele bowiem wskazuje na to, że w bydgoskiej ekipie nie zobaczymy już Poli Nowakowskiej.

Kinga Różyńska to środkowa bloku, która jest wychowanką Pałacu, a w ostatnio uczyła się w szkole w Szczyrku. 19-latka jest trzecią zawodniczką na tej pozycji, która będzie grać w Pałacu w nadchodzącym sezonu. Działaczom bydgoskiego klubu udało się wcześniej przedłużyć kontrakty z dwiema innymi środkowymi: Martą Ziółkowską i Natalią Misiuną. Różyńska została także powołana do składu reprezentacji Polski juniorek na turniej finałowy Mistrzostw Świata U-20, który w lipcu zostanie rozegrany w Meksyku.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail