Bydgoszcz
1C
Słonecznie
64% wilgotność
Wiatr: 2km/h ESE
H 1 • L 1
1C
Wt
-2C
Sr
-0C
Czw
-5C
Pt
-4C
Sob
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportCzwarta zawodniczka pożegnała się z Pałacem Bydgoszcz
siatkówka, Pałac Bydgoszcz - Legionovia - JG (14)
08.06.2017 | 21:37

Czwarta zawodniczka pożegnała się z Pałacem Bydgoszcz

Pałac stracił rozgrywającą.

Na zdjęciu: Marlena Pleśnierowicz odeszła z Pałącu.

Fot. Jacek Gil

W dwunastej drużynie minionego sezonu OrlenLigi ciąg dalszy kadrowych zmian. W bydgoskim Pałacu nie zobaczymy już reprezentacyjnej rozgrywającej Marleny Pleśnierowicz.

Pleśnierowicz związała się kontraktem z BKS-em Profi Credit Bielsko-Biała. Reprezentacyjna rozgrywająca występowała w Pałacu Bydgoszcz przez dwa ostatnie sezony. – Dla mnie Marlena jest najlepszą rozgrywającą OrlenLigi z dużym potencjałem, by być najlepszą siatkarką na swojej pozycji w Europie – przyznaje szkoleniowiec bielskiej drużyny, Norweg Tore Alexandersen, którego wypowiedź cytuje oficjalna strona internetowa BKS-u.

Pleśnierowicz jest czwartą siatkarką, która opuściła Pałac. Do Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna przeniosły się rozgrywająca Paulina Bałdyga, środkowa Małgorzata Śmieszek i libero Karolina Portalska. To nie koniec zmian, bowiem wiele wskazuje na to, że w Bydgoszczy nie zobaczymy już libero Poli Nowakowskiej, a także m.in. atakującej Magdy Jagodzińskiej. Jak już wczoraj informowaliśmy, kontrakty z Pałacem przedłużyło sześć zawodniczek. Do tego grona może dołączyć atakująca Sandra Szczygioł, która w minionym sezonie grała w I-ligowym Jokerze Świecie.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail