Bydgoszcz
19C
Burze
77% wilgotność
Wiatr: 5km/h N
H 19 • L 19
19C
Sob
25C
Nd
23C
Pon
26C
Wt
30C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIDeszcz i silny wiatr. Jak długo utrzyma się taka pogoda?
people-246231_1280
06.07.2016 | 14:24

Deszcz i silny wiatr. Jak długo utrzyma się taka pogoda?

Na zdjęciu: Parasole na pewno przydadzą się jeszcze niejeden raz w tym tygodniu.

Fot. wolny dostęp

Lipiec przywitał nas bardzo wysokimi temperaturami, lecz już teraz pokazuje nam, że wcale nie będzie aż tak ciepło. Przed nami kilka chłodniejszych i deszczowych dni. 

Synoptycy przewidują, że do końca tego tygodnia niejednokrotnie będzie padać deszcz. Pojawić się on może każdego dnia. Wyjątek stanowić ma czwartek.

Temperatura powietrza ma wynosić ok. 20 stopni. Cieplejszej pogody możemy spodziewać się od niedzieli. 10 lipca termometry mogą wskazać 26 stopni. Jednak synoptycy nie wykluczają opadów deszczu także tego dnia. Początek przyszłego tygodnia ma być ciepły, a nawet gorący, lecz ma to być tylko chwilowa zmiana.

Ponadto w ciągu kilku najbliższych dni możemy spodziewać się silnego wiatru. Do końca dzisiejszego dnia obowiązuje ostrzeżenie wydane przez Wydział Meteorologii i Gospodarki Wodnej, w którym pojawia się informacja, że prędkość wiatru może wynieść nawet 90 km/h.

Powiązane treści