Bydgoszcz
8C
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h NNW
H 10 • L 7
16C
Czw
16C
Pt
16C
Sob
10C
Nd
8C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaReklama

Reklama

Reklama w internecie na portalu oraz FB MetropoliaBydgoska.pl 

Banery internetowe na portalu www.metropoliabydgoska.pl wyświetlane są na stronie głównej, każdej podstronie z tekstem oraz na wybranych tematycznie podstronach. Do wyboru są cztery banery: A, A+, B i C, które różnią się przede wszystkim ulokowaniem. Dokładne rozmieszczenia banerów zaprezentowane są poniżej. Ceny banerów uzależnione są od ich umiejscowienia oraz czasu wyświetlania na portalu i wynoszą od 300 do 2950 zł netto.
Artykuły sponsorowane publikowane są na portalu www.metropoliabydgoska.pl oraz na fanpage’u Metropolia Bydgoska. Pl. Teksty tworzone są przez dziennikarzy naszego portalu na podstawie przesłanych materiałów. Oczywiście umożliwiamy też przesłanie nam już gotowych tekstów do publikacji. Koszt publikacji artykułu sponsorowanego wynosi 500/600 zł netto.
Posty  na fanpage’u Metropolia Bydgoska.pl kosztują 300 zł netto.

Reklama w gazecie MetropoliaBydgoska.pl 

Gazeta wydawana jest cyklicznie w tradycyjnej wersji papierowej. Bezpłatne czasopismo rozdawane jest mieszkańcom Bydgoszczy i regionu w około 50 punktach. Zamieszczane są w nim reklamy w formie graficznej oraz tekstowej. Do wyboru są cała strona, jak i jej części: 1/12, 1/8, 1/4 oraz 1/2. Ceny uzależnione są od wielkości reklam i wahają się od 200 do 3500 zł netto. Poprzednie wydania gazety zamieszczane są w formacie pdf tutaj: https://metropoliabydgoska.pl/gazeta/

Dokładne stawki ustalane są indywidualne do każdej oferty przygotowanej według potrzeb konkretnego klienta. Umożliwiamy negocjacje cen, a w przypadku podjęcia współpracy na co najmniej kilka miesięcy zapewniamy zniżki do nawet 25%!

Zainteresowanych reklamą na portalu MetropoliaBydgoska.pl prosimy o kontakt  telefoniczny z działem sprzedaży lub mailowo:

Justyna Wróblewska – 509 979 107
Kamila Dąbrowska – 576 246 670
reklama@metropoliabydgoska.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam i materiałów nadesłanych.

banery rozmieszczenie - strona

Statystyki portalu MetropoliaBydgoska.pl