Bydgoszcz
16C
Opady
100% wilgotność
Wiatr: 5km/h NE
H 16 • L 16
21C
Pon
18C
Wt
18C
Sr
17C
Czw
22C
Pt
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIDługi weekend także na kolei. Specjalna oferta Przewozów Regionalnych
Elf Pesa Bydgoszcz
12.08.2016 | 14:32

Długi weekend także na kolei. Specjalna oferta Przewozów Regionalnych

Na zdjęciu: Elf jeżdżący w barwach Przewozów Regionalnych na trasie Bydgoszcz - Toruń.

Fot. Leszek Grabowski / archiwum

Podczas zbliżającego się przedłużonego weekendu pasażerowie Przewozów Regionalnych zyskają możliwość podróżowania przez niemal cztery dni na jednym bilecie. Także na trasach obsługiwanych przez innych lokalnych przewoźników.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: PKP PLK inwestuje w Kujawsko-Pomorskiem. Co z pociągami do Szubina i Kcyni?

Bilet turystyczny to oferta, dzięki której już za 39 złotych podróżni mogą przemieszczać się pociągami Regio po całej Polsce. Do wyboru mają blisko pięć tysięcy połączeń na terenie całego kraju. Specjalny bilet będzie obowiązywał od piątku od godziny 18:00 aż do wtorku do godziny 6:00. Istnieje również możliwość zakupu biletu droższego o pięć złotych – dzięki niemu można poruszać się także pociągami osobowymi Arrivy, Kolei Śląskich, Kolei Dolnośląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich oraz Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

Bilety dostępne są w kasach Przewozów Regionalnych, a także w okienkach kasowych innych przewoźników i u obsługi pociągu. Szczegółowe informacje na temat promocji można znaleźć na stronie spółki, gdzie dostępny jest ponadto rozkład jazdy.

Powiązane treści