Bydgoszcz
15C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 15 • L 15
19C
Pt
18C
Sob
26C
Nd
30C
Pon
29C
Wt
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyDo Władysławowa i z powrotem. Wygraj bilety na kursy pociągiem Arrivy [KONKURS]
REKLAMA_BYDGOSZCZ24_30.06
01.07.2017 | 14:55

Do Władysławowa i z powrotem. Wygraj bilety na kursy pociągiem Arrivy [KONKURS]

Na zdjęciu: Specjalne pociągi w ramach oferty Multi Plaża kursują codziennie do końca sierpnia br.

Fot. mat. pras.

Marzy Ci się wycieczka nad morze? Weź udział w naszym konkursie, organizowanym wspólnie z Arrivą, i wygraj bilety na przejazd nowoczesnym i klimatyzowanym pociągiem osiągającym prędkość 120 km/h.

Do zdobycia są bilety na przejazd pociągiem Słoneczny Patrol relacji Bydgoszcz Główna – Władysławowo – Bydgoszcz Główna. Zrealizować je można w dowolnym terminie w trakcie trwania oferty Multi Plaża. Więcej na jej temat dowiesz się TUTAJ.

Szanse na wygranie darmowych biletów oraz gadżetów związanych z letnimi podróżami mają nasi czytelnicy, którzy prawidłowo odpowiedzą na poniższe pytanie:

Ile minut jedzie pociąg z Bydgoszczy do Władysławowa?

Odpowiedzi należy wysłać na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl w treści wpisując również swoje imię i nazwisko. Na maile czekamy do środy (5 lipca), do godz. 20:00. Zwycięzców poinformujemy o sposobie odebrania nagrody w wiadomości zwrotnej wysyłanej następnego dnia.

Powiązane treści