Bydgoszcz
11C
Słonecznie
76% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 11 • L 11
17C
Czw
14C
Pt
10C
Sob
14C
Nd
19C
Pon
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportDobra postawa Golden Dragon Team. Cztery medale na mistrzostwach Polski
golden dragon
02.06.2016 | 14:17

Dobra postawa Golden Dragon Team. Cztery medale na mistrzostwach Polski

W miniony weekend młodzi zawodnicy Golden Dragon Team rywalizowali w formule kick light.

Na zdjęciu: Golden Dragon Team

Fot. mat. prasowe

W miniony weekend najlepsi w kraju kickbokserzy w wieku 10-15 lat rywalizowali na Mazowszu w mistrzostwach Polski  w formule kick light. Cztery medale z tej imprezy przywieźli zawodnicy Golden Dragon Team.

Kick light to forma walki ciągłej. Jak tłumaczy regulamin, jest to pośrednia nazwa między pół a pełnym kontaktem. Mistrzostwa Polski w tej odmianie kickboxingu dla kadetów Młodszych i starszych odbyły się w dniach 28-29 maja w Mysiadle k. Warszawy. Wśród 140 startujących zawodników znalazło się czterech przedstawicieli bydgoskiego Golden Dragon Team – Magdalena Niemyjska (kadet starszy, do 55 kg), Alan Surmaj (kadet starszy, do 52 kg), Adrian Maciejewski (kadet młodszy, do 37 kg) oraz Sebastian Majewski (kadet młodszy, do 28 kg). Wszyscy stoczyli po trzy walki i każdy zakończył zmagania z tytułem wicemistrza kraju w swojej kategorii wiekowej.

W najbliższych dniach w Rimini we Włoszech Michał Marszał będzie rywalizował w Pucharze Świata. Zawodników Golden Dragon Team nie zabraknie także w dniach 9-12 czerwca we Wrocławiu podczas mistrzostw Polski w K-1.

Podobne wpisy

Powiązane treści