Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
75% wilgotność
Wiatr: 8km/h NW
H 6 • L 6
5C
Nd
8C
Pon
9C
Wt
15C
Sr
18C
Czw
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaDobra wiadomość z bydgoskiego lotniska. Lufthansa zimą także pięć razy w tygodniu
Port Lotniczy Bydgoszcz
29.06.2016 | 12:57

Dobra wiadomość z bydgoskiego lotniska. Lufthansa zimą także pięć razy w tygodniu

- Przewoźnik docenił frekwencję w naszym porcie - twierdzą jego przedstawiciele.

Na zdjęciu: Proporczyk z loto Portu Lotniczego Bydgoszcz SA.

Fot. Sebastian Torzewski / archiwum

Niemieckie linie lotnicze Lufthansa ogłosiły, że również w zimowej siatce połączeń do Frankfurtu nad Menem z Bydgoszczy będzie można dostać się pięć razy w tygodniu. – Cieszymy się, że zainteresowanie lotami na tej trasie stabilnie rośnie – przekonuje prezes lotniska Tomasz Moraczewski.

Podobnie jak w okresie letnim, przewoźnik będzie oferował przeloty w poniedziałki, wtorki, środy, piątki oraz niedziele. Wylot z Frankfurtu planowany jest na godzinę 10:40, rejs powrotny – na 13:40. Podróż trwa półtorej godziny.

Jak wynika z komunikatu niemieckich linii, na jesienne połączenia można już nabywać bilety – dostępne są one na stronie www.lufthansa.pl. – To połączenie to bardzo dobra oferta zarówno dla przedsiębiorców, jak i turystów. Łączy ono w szybki i wygodny sposób nasz region, przez Frankfurt, z 160 portami na całym świecie – podkreśla prezes Moraczewski.

Połączenie Bydgoszcz – Frankfurt w dalszym ciągu będzie obsługiwane przez samolot Bombardier CRJ-900. Może on zabrać na pokład 87 osób.

Powiązane treści