Bydgoszcz
15C
Niebo głównie zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 15 • L 15
18C
Czw
19C
Pt
21C
Sob
24C
Nd
26C
Pon
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaDobra wiadomość z bydgoskiego lotniska. Lufthansa zimą także pięć razy w tygodniu
Port Lotniczy Bydgoszcz
29.06.2016 | 12:57

Dobra wiadomość z bydgoskiego lotniska. Lufthansa zimą także pięć razy w tygodniu

Na zdjęciu: Proporczyk z loto Portu Lotniczego Bydgoszcz SA.

Fot. Sebastian Torzewski / archiwum

Niemieckie linie lotnicze Lufthansa ogłosiły, że również w zimowej siatce połączeń do Frankfurtu nad Menem z Bydgoszczy będzie można dostać się pięć razy w tygodniu. – Cieszymy się, że zainteresowanie lotami na tej trasie stabilnie rośnie – przekonuje prezes lotniska Tomasz Moraczewski.

Podobnie jak w okresie letnim, przewoźnik będzie oferował przeloty w poniedziałki, wtorki, środy, piątki oraz niedziele. Wylot z Frankfurtu planowany jest na godzinę 10:40, rejs powrotny – na 13:40. Podróż trwa półtorej godziny.

Jak wynika z komunikatu niemieckich linii, na jesienne połączenia można już nabywać bilety – dostępne są one na stronie www.lufthansa.pl. – To połączenie to bardzo dobra oferta zarówno dla przedsiębiorców, jak i turystów. Łączy ono w szybki i wygodny sposób nasz region, przez Frankfurt, z 160 portami na całym świecie – podkreśla prezes Moraczewski.

Połączenie Bydgoszcz – Frankfurt w dalszym ciągu będzie obsługiwane przez samolot Bombardier CRJ-900. Może on zabrać na pokład 87 osób.

Powiązane treści