Bydgoszcz
16C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h SW
H 16 • L 16
18C
Czw
19C
Pt
21C
Sob
24C
Nd
26C
Pon
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaDobre wieści z lotniska. Dodatkowe loty Lufthansy
Tomasz Moraczewski, Frank Wagner
15.12.2015 | 14:26

Dobre wieści z lotniska. Dodatkowe loty Lufthansy

Na zdjęciu: Frank Wagner z Lufthansy (z prawej) ogłosił we wtorek decyzję linii lotniczych o uruchomieniu dodatkowej rotacji na trasie Bydgoszcz - Frankfurt. Z lewej: Tomasz Moraczewski, prezes lotniska.

Fot. ED

W letnim rozkładzie lotów Lufthansy pojawi się dodatkowe połączenie pomiędzy Bydgoszczą a Frankfurtem nad Menem. Dzięki temu każdego tygodnia z miasta nad Brdą na niemieckie lotnisko dotrzemy przez pięć dni w tygodniu.

Połączenia z Bydgoszczy uruchomiliśmy w marcu i jesteśmy zadowoleni z osiągniętych wyników – mówił podczas konferencji prasowej na lotnisku odpowiedzialny w Lufthansie za rynek polski Frank Wagner. Dlatego też niemiecki linie zdecydowały się od końca marca przyszłego roku wprowadzić piątą rotacją między bydgoskim i frankfurckim lotniskiem.

Samoloty z Frankfurtu obecnie latają w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Nowe połączenia będą dostępne we wtorki – samolot z Niemiec wyleci o godzinie 10:40, aby o 12:10 zameldować się w Porcie Lotniczym Bydgoszcz. W drogę powrotną uda się o 13:40. Podróż potrwa także półtorej godziny.

Więcej informacji z lotniska wkrótce.

Powiązane treści