Bydgoszcz
10C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 1km/h SSE
H 10 • L 10
15C
Sr
16C
Czw
16C
Pt
19C
Sob
17C
Nd
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaDobre wieści z lotniska. Zimą sześć razy do Frankfurtu
Port Lotniczy Bydgoszcz
18.05.2017 | 13:00

Dobre wieści z lotniska. Zimą sześć razy do Frankfurtu

Na zdjęciu: Zimą będzie można latać z Bydgoszczy do Frankfurtu we wszystkie dni powszednie i niedziele.

Fot. ST

Zimą Lufthansa będzie oferowała sześć połączeń z Bydgoszczy do Frankfurtu. Dobra wieści dla portu potwierdziły władze lotniska. 

Poprzedniej zimy między Frankfurtem a Bydgoszczą realizowano pięć połączeń. Od początku sezonu letniego, czyli od 30 marca, dodano szósty lot, który – jak we wtorek poinformowało PLB – będzie utrzymany na sezon zimowy, rozpoczynający się 29 października. Samoloty będą latać we wszystkie dni robocze oraz w niedziele.  Dodatkowy rejs jest już dostępny w systemie rezerwacyjnym przewoźnika.

Połączenie jest obsługiwane Bombardierem CRJ-900 oferującym konfiguracje klas biznes i ekonomicznej. Samolot startuje z Bydgoszczy o godz. 14:45, a lądowanie we Frankfurcie przewidziane jest na godz. 16:15. Start z Frankfurtu odbywa się o 12.30, a  lądowanie w Bydgoszczy o 14.00.  – Połączenie jest atrakcyjne nie tylko dla przedsiębiorców, ale również dla turystów. Przypomnijmy, że dzięki wygodnym transferom we Frankfurcie możemy dostać się do Nowego Jorku, Chicago, Tokio, Bangkoku czy ponad 160 innych kierunków na całym świecie – mówi Artur Niedźwiecki z biura prasowego PLB.

Powiązane treści