87% wilgotność
Wiatr: 4km/h ENE
H 12 • L 12
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportDobry tylko pierwszy set. Łuczniczka przegrała w Gdańsku
siatkówka, Łuczniczka Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów - JG (2)
04.12.2016 | 20:38

Dobry tylko pierwszy set. Łuczniczka przegrała w Gdańsku

Na zdjęciu: W niedzielę bydgoszczanie przegrali po raz dwunasty w sezonie.

W niedzielnym meczu Plus Ligi siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz przegrali w Gdańsku 1:3. W pierwszym secie zespół Piotra Makowskiego pokonał rywali, ale w następnych partiach nie miał już nic do powiedzenia. W dwunastu dotychczasowych kolejkach bydgoszczanie zdobyli 9 punktów i plasują się na 13. miejscu w tabeli. W piątek podejmą Cuprum Lubin.