26C
26C
30C
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportDobry występ nowego zawodnika bydgoskiej Polonii. Poprowadził Wielką Brytanię do zwycięstwa
Żużel_Polonia-Wanda_SG (8)
02.07.2017 | 19:20

Na zdjęciu: Craig Cook dołączył do Polonii Bydgoszcz na początku czerwca.

Żużlowcy Wielkiej Brytanii wygrali przed własną publicznością w King’s Lynn pierwszy turniej półfinałowy Drużynowego Pucharu Świata. – Nie interesuje nas zdobycie innego medalu jak złoty – zapowiedział kapitan Brytyjczyków Craig Cook.

Nowy zawodnik bydgoskiej Polonii był liderem swojej reprezentacji. Zdobył 14 punktów (3,3,3,3,2). Zresztą Brytyjczycy nie mieli wczoraj słabych punktów. Dość wspomnieć, że na 60 możliwych punktów, ubiegłoroczni wicemistrzowie globu, którzy startują bez swojego lidera Taia Woffindena (skonfliktowany z władzami brytyjskiej federacji), zdobyli ich aż 53!

W barażu (7.07.) w Lesznie zobaczymy Australię i Amerykanów, z rywalizacji odpadli Czesi. We wtorek w szwedzkim Vasterik odbędzie się drugi turniej półfinałowy Drużynowego Pucharu Świata. Obok gospodarzy Szwedów wystartują także Duńczycy, Łotysze i Rosjanie, w składzie których znalazł się zawodnik bydgoskiej Polonii – Andrej Kudriaszow.

DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA – I PÓŁFINAŁ – KING’S LYNN, 1.07.2017 R.