Bydgoszcz
16C
Niebo częściowo zachmurzone
72% wilgotność
Wiatr: 2km/h W
H 16 • L 16
18C
Pon
20C
Wt
21C
Sr
32C
Czw
34C
Pt
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleDokonali kradzieży na dworcu kolejowym. Zostali zatrzymani przez policjantów
Dworzec PKP Bydgoszcz
06.02.2018 | 10:52

Dokonali kradzieży na dworcu kolejowym. Zostali zatrzymani przez policjantów

Zatrzymano dwóch mężczyzn i kobietę.

Na zdjęciu: Do kradzieży doszło na terenie bydgoskiego dworca głównego.

Fot. Stanisław Gazda/archiwum

Bydgoscy policjanci z komisariatu na Śródmieściu zatrzymali trzy osoby, które są podejrzane o kradzież której dopuścili się na terenie bydgoskiego dworca głównego.

Do kradzieży doszło we wtorek wczesnym rankiem. Jeden z pasażerów w momencie korzystania z części restauracyjnej budynku, zostawił na krześle torbę. – Wówczas siedzące obok mężczyzny osoby zabrały tę torbę i uciekły – mówi kom. Przemysław Słomski z biura prasowego komendy wojewódzkiej policji w Bydgoszczy.

Dwójka mężczyzn uciekła bocznym wyjściem, a kobieta – głównym. Pokrzywdzony zatrzymał 38-letnią kobietę i jednocześnie zawiadomił mundurowych o całym zdarzeniu. – Policjanci ze Śródmieścia natychmiast sprawdzili monitoring i na nagraniu natychmiast rozpoznali mężczyzn – dodaje kom. Słomski. Obaj mężczyźni, 33 i 34-latek zostali zatrzymani przed jednym ze sklepów na ul. Grunwaldzkiej.

Śledczy odzyskali skradzione mienie w całości: torbę z laptopem i gotówkę. Sprawcy byli pod wpływem alkoholu, a już także usłyszeli zarzut kradzieży, za co grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.

 

Powiązane treści