Bydgoszcz
14C
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h SE
H 14 • L 14
12C
Sob
11C
Nd
11C
Pon
11C
Wt
12C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeDrogowcy zamkną częściowo ulicę w Śródmieściu. Na niemal miesiąc
19_marca_zakaz_skretu
30.09.2016 | 10:48

Drogowcy zamkną częściowo ulicę w Śródmieściu. Na niemal miesiąc

- Wszystkie prace mają zostać wykonwane do końca października - informują drogowcy.

Na zdjęciu: Znak informujący o zakazie skrętu i pracach drogowych już jest. Robotników jeszcze nie widać.

Fot. Eryk Dominiczak

Od piątku kierowcy chcący dotrzeć na ulicę 19 Marca 1981 roku od strony ulicy Jagiellońskiej będą musieli zrewidować swoje plany. Wszystko przez prace ciepłownicze, które właśnie się na niej rozpoczynają.

Mimo że na ulicy nie toczą się jeszcze żadne roboty, to wlot w nią od strony wspomnianej ul. Jagiellońskiej już w piątkowy poranek był formalnie niemożliwy – drogowcy zainstalowali przed nim znak zakazu skrętu w prawo i ostrzeżenie o prowadzonych działaniach. W tym rejonie niebawem rozpoczną się bowiem prace przy instalacji ciepłowniczej.

Dojazd do ulicy 19 Marca 1981 roku będzie możliwy ulicami: Konarskiego, Piotra Skargi, przez plac Wolności, a dalej Gdańską i Parkową. Wyjazd z ulicy w kierunku ul. Jagiellońskiej będzie funkcjonował na dotychczasowych zasadach. Prace będą wykonywane również na dalszym odcinku ulicy – do wysokości wjazdu na teren parkingu urzędu wojewódzkiego – W obszarze robót będą występowały lokalne zwężenia jezdni – mówi Krzysztof Kosiedowski, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej.

Wjazd w ul. 19 Marca 1981 roku będzie zamknięty do 20 października. Koniec wszystkich robót w tym miejscu ma nastąpić dziesięć dni później.

Powiązane treści