Bydgoszcz
8C
Niebo częściowo zachmurzone
61% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 8 • L 8
6C
Pon
12C
Wt
8C
Sr
12C
Czw
10C
Pt
W środę, 12 kwietnia ukaże się kwietniowy numer MetropoliaBydgoska.PL w druku. Wersję PDF udostępnimy około godziny 20:00. Zapraszamy!
Metropolia BydgoskaBlogiDrżyjcie ośmiorniczki
Radosław Sikorski
10.02.2016 | 15:23

Drżyjcie ośmiorniczki

PO nie pozwala swoim zaginąć w politycznym niebycie. Tak się tylko zastanawiam jaka jest dla miasta korzyść z drażnienia lwa - pisze Konstanty Dombrowicz.

Na zdjęciu: Radosław Sikorski trafił do rady nadzorczej BPPT.

Fot. ST/archiwum

Według zapowiedzi prezydenta Bruskiego do Rady Nadzorczej Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego trafi znany ośmiorniczkożerca, kiedyś bydgoszczanin, obecnie Chobielin Dwór reprezentujący sam Radosław Sikorski. Zdaniem R.Bruskiego wielkie mają być z tegoż powodu korzyści dla Parku z powodu rozlicznych amerykańskich kontaktów i znajomości byłego posła, byłego ministra, byłego marszałka. Jeśli mają to być korzyści takie, jakie wynikały dla Bydgoszczy z piastowania przez R.Sikorskiego rozlicznych ważnych w Polsce funkcji to tylko pogratulować pomysłu. Jakoś z wyjątkiem kilku konsulatów honorowych – Bydgoszczy z powodu działań posła-ministra-marszałka nie przybyło nic. Nie pomógł w rozpoczęciu budowy s-5, zaantektowane przez Agencję Mienia Wojskowego sportowe tereny do Zawiszy jak własność klubu czy miasta nie powróciły, jakoś nie udało się pomóc panu posłowi- ministrowi- marszałkowi w zapobiegnięciu likwidacji Zachemu. Ale co tam – teraz pomoże! Tak samo pomoże miastu jak podskakiwanie prezydenta Bydgoszczy na antyrządowych manifestacjach. No cóż – PO nie pozwala swoim zaginąć w politycznym niebycie. Tak się tylko zastanawiam jaka jest dla miasta korzyść z drażnienia lwa. Satysfakcja zwykle bywa krótka , a po referendum i tak nastąpią zmiany. Także w radach nadzorczych. A na razie drżyjcie ośmiorniczki w bydgoskich restauracjach. Nadchodzi pogromca.

Konstanty Dombrowicz

Prezydent Bydgoszczy w latach 2002-2010
Konstanty Dombrowicz

Panel dyskusyjny


Dyskusja dla wszystkich

Powiązane treści