Bydgoszcz
6C
Opady
100% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 6 • L 6
-3C
Pt
-3C
Sob
3C
Nd
7C
Pon
8C
Wt
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEMiejsca i lokaleDwa dni pełne atrakcji podczas Targów Dziecięcych Akpol Baby.
targi dziecięcie Akpol (2)
23.04.2018 | 09:58

Dwa dni pełne atrakcji podczas Targów Dziecięcych Akpol Baby.

Na zdjęciu: Targi Dziecięce Akpol Baby

Fot. mat. prasowe

W weekend 28-29 kwietnia 2018 w Bydgoszczy odbędzie się wyjątkowe wydarzenie: Targi Dziecięce! Do sklepu Akpol Baby zawita prawie 40 przedstawicieli marek dziecięcych, by spotkać się ze swoimi konsumentami i wyjść naprzeciw potrzebom ich pociech.

Jesteście rodzicami? A może czekacie aż Wasz maluch przyjdzie na świat? Wykorzystajcie wolny weekend i koniecznie odwiedźcie sklep Akpol Baby przy ulicy Gdańskiej 140, by spotkać się z ekspertami z całej Polski, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży dziecięcej – znają więc potrzeby swoich klientów, wiedzą, jak skompletować najbardziej praktyczną wyprawkę dla noworodka, jak wybrać dostosowany do potrzeb dziecka i rodzica wózek, a także czym kierować się podczas zakupu fotelika samochodowego. Tego rodzaju informacje można, oczywiście, znaleźć w Internecie, ale czy nie lepiej, by zostały one potwierdzone rzetelną wiedzą fachowców? Taka pomoc dla młodych rodziców jest niezastąpiona – w końcu chodzi o ich największy skarb :)

Harmonogram tegorocznych Targów Dziecięcych jest niezwykle bogaty i atrakcyjny. Czego możecie się spodziewać? W programie, między innymi:

1. Warsztaty z zakresu bezpiecznego i zdrowego rozwoju dziecka prowadzone w ramach ogólnopolskiej kampanii Bezpieczny Maluch. Bezpłatne zajęcia skierowane do kobiet w ciąży i rodziców oraz osób z otoczenia kobiety spodziewającej się dziecka. Kluczowymi tematami będą:
pierwsza pomoc dzieci i niemowląt,
udzielanie pierwszej pomocy kobiecie ciężarnej.

2. Wizyta położnej ze szkoły rodzenia Vita, która udzieli porad i wyszkoli z pierwszej kąpieli dziecka, prawidłowego karmienia piersią i ogólnej pielęgnacji niemowlaka. Tylko w czasie targów w Akpol Baby będzie można uzyskać fachową opiekę położnej za darmo.

3. Ogródki dla dzieci pełne zabawek, którymi można bawić się lub wypróbować przed zakupem, pod okiem opiekunów, gdy rodzice robią zakupy. Maluchom cały czas towarzyszyć będą zabawne maskotki z popularnych bajek. Bedzie można wykonać pamiątkowe zdjęcia.

4. Konkurs „Koło fortuny” – wystarczy zrobić zakupy z oferty artykułów dla mamy i dziecka za min. 20 zł, aby wziąć udział w konkursie. Do wygrania dużo atrakcyjnych nagród!

5. SUPER CENY i PROMOCJE NA PRODUKTY WYPRAWKOWE: foteliki, wózki, łóżeczka, pościele, akcesoria, zabawki, artykuły kąpielowe, kosmetyki, produkty higieny codziennej dla niemowląt i dzieci!

Targi Dziecięce Akpol Baby w Bydgoszczy to idealna okazja, aby otrzymać odpowiedzi na nurtujące pytania od ekspertów poszczególnych marek oraz zakupić produkty po okazyjnej cenie. Tego nie można przegapić!

Targi trwają dwa dni. W sobotę od godziny 10:00 do 20:00 oraz w niedzielę od godziny 10:00 do 18:00.

Więcej informacji na: www.akpolbaby.pl/pl/content/105-targibydgoszcz


Podobne wpisy

Powiązane treści