Bydgoszcz
-7C
Lekkie opady śniegu
85% wilgotność
Wiatr: 2km/h S
H -7 • L -7
-12C
Pon
-7C
Wt
-2C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleDwa pożary w ciągu jednej nocy. Policjanci szukają podpalacza
car-bomb-1241256_1920
06.12.2016 | 12:23

Dwa pożary w ciągu jednej nocy. Policjanci szukają podpalacza

Ogień gasili bydgoscy strażacy.

Na zdjęciu: Auta płonęły w środku nocy.

Fot. wolny dostęp / zdjęcie ilustracyjne

Poniedziałkowa noc nie należała do spokojnych. W Bydgoszczy paliły się dwa samochody osobowe i wiadomo już, że przynajmniej w jednym przypadku ogień nie pojawił się przez przypadek.

Do pierwszego pożaru doszło o godzinie 1:00. Na parkingu przy stacji paliw przy ulicy Wojska Polskiego zapalił się mercedes sprinter należący do jednej z firm kurierskich. Nieco później, o godz. 3:18 bydgoscy strażacy pojechali gasić volkswagena passata zaparkowanego przy ul. Hetmańskiej 12.

Dochodzenie w tych sprawach prowadzi policja. Funkcjonariusze już są pewni, że przyczyną pożaru przy ul. Hetmańskiej było podpalenie. – Policjanci ze Śródmieścia typują sprawcę – informuje podkom. Przemysław Słomski z biura prasowego KWP w Bydgoszczy.

Przyczyna pożaru przy ul. Wojska Polskiego nie jest jeszcze znana. – Dzisiaj rano policjanci przeprowadzili oględziny z udziałem biegłego od spraw pożarnictwa – mówi podkom. Słomski.

Powiązane treści