Bydgoszcz
-5C
Słonecznie
67% wilgotność
Wiatr: 4km/h NE
H -5 • L -5
-4C
Pt
-6C
Sob
-7C
Nd
-10C
Pon
-6C
Wt
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIDwa wypadki w regionie. I jedna ofiara śmiertelna
policja_tasma_001-1200x800
17.10.2017 | 15:22

Dwa wypadki w regionie. I jedna ofiara śmiertelna

Na zdjęciu: Życia jednej osoby nie udało się uratować.

Fot. archiwum

Do dwóch niebezpiecznych zdarzeń doszło w poniedziałkowy wieczór na drodze krajowej numer 15 oraz autostradzie A1. Kilka osób trafiło do szpitala, a jedna zginęła na miejscu.

Do pierwszego zdarzenia doszło tuż po godzinie 20:00 na DK15 w miejscowości Chorągiewko, w powiecie toruńskim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, którymi łącznie podróżowały cztery osoby. Trzy z nich, w tym jedno niemowlę, zostały przewiezione do szpitala. Na miejscu pracowało aż pięć zastępów straży pożarnej, a droga przez długi czas była całkowicie zablokowana.

Informacja o drugim wypadku na autostradzie A1 dotarła do służb ratunkowych dosłownie kilka minut później. Na pasie ruchu w kierunku Gdańska miejscowości Wieniec, w powiecie włocławskim, również doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jednak w tym przypadku okazało się, że w stojący na pasie awaryjnym samochód osobowy uderzył samochód dostawczy. – W wyniku zderzenia kierowca samochodu osobowego poniósł śmierć – poinformowali strażacy. Kierowcy samochodu dostawczego nic się nie stało. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej, ratownicy medyczni oraz policjanci.

Okoliczności obu zdarzeń ustalają policjanci.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail