Bydgoszcz
15C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 15 • L 15
18C
Wt
18C
Sr
26C
Czw
21C
Pt
21C
Sob
Dziś ukazało się najnowsze, czerwcowe wydanie papierowe METROPOLIABYDGOSKA.PL. Zapraszamy do lektury!
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportDwie nowe siatkarki w Pałacu
siatkówka, Pałac Bydgoszcz - Legionovia - JG (9)
13.06.2017 | 22:36

Dwie nowe siatkarki w Pałacu

Na zdjęciu: Pałac ma dwie nowe zawodniczki.

Fot. Jacek Gil

Działacze Pałacu Bydgoszcz zakontraktowali dzisiaj kolejne dwie nowe zawodniczki. Do drużyny występującej w OrlenLidze dołączyły rozgrywająca i atakująca.

W Pałacu w przyszłym sezonie zagrają rozgrywająca Katarzyna Wenerska i atakująca Sandra Szczygioł. Dla tej pierwszej będzie to  debiut w OrlenLidze, z kolei Szczygioł grała już na tym poziomie rozgrywkowym w sezonie 2015/2016, kiedy to reprezentowała KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Przypomnijmy, że w minionym tygodniu Pałac poinformował także o zakontraktowaniu drugiej rozgrywającej Magdaleny Mazurek, która powraca do gry po okresie przerwy.

Wcześniej, kontrakty z bydgoskim klubem przedłużyło sześć innych zawodniczek. To przyjmujące Ewelina Krzywicka, Joanna Kuligowska, Jagoda Maternia i Weronika Fojucik oraz środkowe Marta Ziółkowska i Natalia Misiuna. To nie koniec roszad w klubie, bowiem w przyszłym sezonie w Pałacu najprawdopodobniej nie zobaczymy także atakującej Magdaleny Jagodzińskiej i libero Poli Nowakowskiej. Wcześniej do Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna przeniosły się Paulina Bałdyga (rozgrywająca), Małgorzata Śmieszek (środkowa) oraz Karolina Portalska (przyjmująca/libero), a do Bielska-Białej rozgrywająca Marlena Pleśnierowicz. Nowego klubu poszukuje także przyjmująca Natalia Krawulska.

Powiązane treści