Bydgoszcz
-4C
85% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H -4 • L -4
-6C
Wt
-8C
Sr
-7C
Czw
-3C
Pt
-2C
Sob
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleDwie osobówki i ciężarówka zderzyły się pod Bydgoszczą. Były utrudnienia w ruchu [ZDJĘCIA]
wypadek Januszkowo DK nr 25
29.05.2018 | 16:23

Dwie osobówki i ciężarówka zderzyły się pod Bydgoszczą. Były utrudnienia w ruchu [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło wczesnym popołudniem na drodze krajowej nr 25.

Na zdjęciu: Kierowca renaulta z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w dwa auta.

Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko

Krótko przed godziną 12:30 na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Januszkowo (gmina Nowa Wieś Wielka) doszło do groźnie wyglądającego zderzania trzech pojazdów. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, samochód marki Renault jadący od strony Inowrocławia z nieznanych jeszcze przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w przyczepę cysterny, a następnie w auto marki Volkswagen. Pomimo sporych zniszczeń kierowcy renaulta nic się nie stało. Hospitalizacji nie wymagały również osoby poruszające się pozostałymi samochodami.

Na miejsce został zadysponowany jeden zastęp strażaków z Nowej Wsi Wielkiej. Ich działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych.

Utrudnienia w ruchu trwały kilkadziesiąt minut. Przez ponad godzinę odbywał się on wahadłowo.

Powiązane treści