Bydgoszcz
18C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 18 • L 18
25C
Sob
22C
Nd
24C
Pon
23C
Wt
23C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczWydarzeniaDzieje się w ten weekend. Zobacz, gdzie warto się wybrać [LISTA WYDARZEŃ]
Bydgoszcz_Spichrze_na_tle_statku_czerwiec

Dzieje się w ten weekend. Zobacz, gdzie warto się wybrać [LISTA WYDARZEŃ] (14-15.05)

Podpowiadamy, gdzie warto wybrać się w ten weekend.

Na zdjęciu: Spichrze

Fot. Pit1233/ wikipedia (wolna licencja)

Połowa maja to już okres, kiedy w mieście organizowanych jest coraz więcej wydarzeń. Jakie imprezy w ten weekend poleca Bydgoskie Centrum Informacji?

Sobota, 14 maja
09:00 Syreniada 2016 – zlot miłośników zabytkowych samochodów – Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko
10:00 Długa Lekcja Historii – Ulica Długa
10:00 International Cardiovascular Research Meeting 2016 – Opera Nova :: Konferencja
10:00 Turniej streetballu w Centrum Handlowym RONDO – Centrum Handlowe Rondo :: Sport
11:00 Bydgoskie Biesiady Czytelnicze: Spotkanie z Ewą Chotomską – Teatr Polski
11:00 II Smoki na Brdzie- wyścigi na smoczych łodziach – Przystań Bydgoszcz :: Sport
11:00 Spacer z okazji dnia farmaceuty – Stary Rynek
11:00 Wyspa Muzeów – Wyspa Młyńska
12:00 Powrót do dzieciństwa – Wyspa Młyńska
12:00 Rękoczyny vol 6: targi rzeczy wyjątkowych – Kamienica 12
13:30 Spacer z okazji dnia farmaceuty – Stary Rynek
14:00 Dni otwarte funduszy europejskich: parkowy ruch w rodzinie – Park im. J. Kochanowskiego :: Dla dzieci
14:30 Dni otwarte funduszy europejskich: „Śladami kultowych animacji” – GRA – Park im. J. Kochanowskiego
15:00 Czytanie I…gadanie – Kamienica 12 :: Dla dzieci
15:00 Dni otwarte funduszy europejskich: instrumenty muzyczne z recyklingu – Park im. J. Kochanowskiego :: Dla dzieci
16:00 Dni otwarte funduszy europejskich: „Śladami kultowych animacji” – GRA – Park im. J. Kochanowskiego
16:00 Długa Noc Kawiarń i Restauracji – Ulica Długa
16:00 Spotkanie z Adamem Wajrakiem – Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna
16:00 Tylko wróć – „Kobra” – Barka „Lemara”
17:00 Kino na weekend – Krampus. Duch Świąt – Cafe Kino :: Film
17:00 Pracownia WahrStad Fotografii – Kamienica 12
18:00 Piłka nożna: Zawisza Bydgoszcz – Wigry Suwałki – Kompleks Sportowy Zawisza :: Sport
18:30 Koncert Maryjny z Różą – Katedra Bydgoska :: Koncert
19:00 La Traviata – Opera Nova :: Spektakl
20:00 13. Millenium Docs Against Gravity: Pixadores – Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna :: Film
20:00 Koncert Uwielbienia: „Tchnij MOC” – Bazylika Mniejsza Królowej Męczenników :: Koncert
20:00 Pixadores – Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna :: Film
20:00 Premiery płytowe: Blackberry Hill – „House Of Bones” – Miejskie Centrum Kultury :: Koncert
21:00 Gwincinski, Kempa/Lubiewski – Mózg :: Koncert

niedziela, 15 maja
09:00 Wybuchowa historia w Exploseum – Exploseum- Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego
10:00 CLXXXI poranek muzyczny dla dzieci z rodzicami – Staszica 3 :: Dla dzieci
11:00 Dni Otwarte Funduszy Europejskich – ZPP w Ostromecku – Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko :: Koncert
11:00 Majówka z Historią – Park Rozrywki
11:30 CLXXXI poranek muzyczny dla dzieci z rodzicami – Staszica 3 :: Dla dzieci
12:00 Baseball: Dęby Osielsko – Centaury Warszawa (Ekstraliga) – Stadion Dęby Osielsko :: Sport
12:00 Festyn ekologiczny 2016 – Wyspa Młyńska
15:00 Kino familijne – Pudłaki – Cafe Kino :: Film
15:00 Wydra Pana Paska – przedstawienie teatralne dla dzieci – Światłownia :: Dla dzieci
16:30 Łowcy Miodu – Kino Orzeł :: Film
17:00 EUROPEJSKA AKADEMIA JAZZU – POLSKI ŚPIEWNIK – Eljazz :: Koncert
17:00 Wacken Metal Battle – Estrada Stage Bar :: Koncert
17:30 Więź w czasach rozwiązłych – Grzegorz Wałęsa & Wojciech Trzciński = Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko
18:00 KONCERT DYPLOMANTÓW – Filharmonia Pomorska :: Koncert
18:00 Koncert dyplomantów Akademii Muzycznej w Bydgoszczy – Filharmonia Pomorska :: Koncert
18:00 Koniec świata – Kino Orzeł :: Film
18:30 Koncert Maryjny z Różą – Katedra Bydgoska :: Koncert
19:00 Koniec świata – Kino Orzeł :: Film
19:00 La Traviata – Opera Nova :: Spektakl
20:00 13. Millenium Docs Against Gravity: Yes- meni idą na rewolucję – Mózg :: Film
20:00 Duże kino w małym kinie – Joy – Cafe Kino :: Film

Powiązane treści