Bydgoszcz
5C
Opady
99% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 5 • L 5
9C
Pt
9C
Sob
12C
Nd
13C
Pon
16C
Wt
ZDMIKP: Wstrzymanie ruchu tramwajowego w okolicach węzła Garbary. Trwa oczekiwanie na pomoc medyczną dla pasażera.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIDzień Dziecka w Szpitalu Dziecięcym
Szpital Dziecięcy w Bydgoszczy
01.06.2016 | 14:11

Dzień Dziecka w Szpitalu Dziecięcym

Dziś Szpital Dziecięcy żadnemu z małych pacjentów nie kojarzył się z chorobą.

Na zdjęciu: Nowy Szpital Dziecięcy w Bydgoszczy dziś był pełen radości.

Fot. Stanisław Gazda

O natknięcie się  w nowym Szpitalu Dziecięcym w Bydgoszczy na klaunów z czerwonymi nosami taszczących paczki z prezentami oraz ważnych gości z koszami zabawek i słodyczy – nie było dziś trudno. Każdy chciał przynieść tu trochę radości i uśmiechu.

Wiceprezydent Bydgoszczy Anna Mackiewicz chyba najpełniej wyraziła życzenia wszystkich, kierowane w Dniu Dziecka do małych pacjentów, zwracając się do nich:

-Widzieliście jak zmieniała się ostatnio pogoda? Po burzy wyszło słońce. I tak samo jest w życiu. Teraz będąc w szpitalu, przeżywacie dni trudniejsze, kiedy czujecie się trochę gorzej i jest wam smutno, ale każdy kolejny dzień pod wspaniałą opieką lekarzy, z pewnością przynosi poprawę. Ściskam was mocno i życzę przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia oraz jak najwięcej radości i uśmiechu. A już dziś na pewno nie może być miejsca na smutki – jest tylko radość i słońce.

 Posłuchajcie co dziś działo się i dziać się będzie w Szpitalu Dziecięcym. Mówi Izabela Maciejewska – dyrektor Zespołu Szkół Nr 33 – Szkoły Przyszpitalnej:

Powiązane treści