Bydgoszcz
20C
Opady
72% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 20 • L 20
21C
Nd
14C
Pon
18C
Wt
21C
Sr
22C
Czw
Dziś ukazało się najnowsze, czerwcowe wydanie papierowe METROPOLIABYDGOSKA.PL. Zapraszamy do lektury!
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeDzień Otwarty na Osiedlu Bursztynowym
awz, osiedle bursztynowe, główne
09.06.2017 | 11:10

Dzień Otwarty na Osiedlu Bursztynowym

Na zdjęciu: Będzie można zapoznać się z ofertą Osiedla Bursztynowego.

Fot. AWZ

Już w najbliższą sobotę – 10 CZERWCA od 10:00 do 15:00 – AWZ Deweloper zaprasza na DZIEŃ OTWARTY na Osiedlu Bursztynowym!

Jeżeli szukacie wygodnego mieszkania na spokojnym, zielonym Osiedlu koniecznie odwiedźcie Osiedle Bursztynowe przy ul. Lagunowej w Niemczu w najbliższą sobotę. Będzie okazja do zwiedzenia całego osiedla, skorzystania z porady w sprawie wyboru mieszkania odpowiedniego do waszych potrzeb oraz obejrzenia ostatnich dostępnych mieszkań, do których klucze odebrać będzie można już w czerwcu.

AWZ otworzy również dla drzwi mieszkania pokazowego, wyposażonego w meble przez największą polską firmę wnętrzarską – Bydgoskie Meble i Etap Sofa. Po sukcesie na Osiedlu Mozaika, AWZ i Bydgoskie Meble – dwie firmy o wieloletnich bydgoskich tradycjach – łączą swoje siły ponownie, aby stworzyć przytulne wnętrza dla swoich mieszkańców. Zainspirujcie się i skorzystajcie ze specjalnej oferty!

Polecamy wydarzenie wszystkim tym, którzy szukają wygodnego mieszkania w wysokiej jakości i uczciwej cenie. Osiedle wyróżnia wysoki standard wykończenia części wspólnych – duże panoramiczne okna przesuwne, przestronne balkony o powierzchni 11 m2 wykończone balustradami ze stali nierdzewnej i szkłem, drzwi antywłamaniowe w najwyższej klasie zabezpieczeń C z eleganckimi opaskami i portalami drzwiowymi, oświetlenie LED sterowane czujnikami ruchu, rowerownia dla mieszkańców w każdym budynku. Osiedle Bursztynowe to jedyna podmiejska inwestycja, która oferuje taki standard wykończenia.

Dodatkowo uznanie mieszkańców znajduje wyjątkowe otoczenie – wkomponowanie architektury w istniejący fragment młodego lasu i duży teren rekreacyjny z placem zabaw dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy!

Powiązane treści