Bydgoszcz
2C
Słonecznie
79% wilgotność
Wiatr: 5km/h WSW
H 2 • L 2
6C
Pon
12C
Wt
8C
Sr
12C
Czw
10C
Pt
W środę, 12 kwietnia ukaże się kwietniowy numer MetropoliaBydgoska.PL w druku. Wersję PDF udostępnimy około godziny 20:00. Zapraszamy!
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIDzień rabatów w Focus Mall. W kilkudziesięciu sklepach
FocusMall_Jacob_Dzien Rabatow
11.04.2016 | 11:47

Dzień rabatów w Focus Mall. W kilkudziesięciu sklepach

Dzień rabatów będzie towarzyszył wizycie Jacoba z Project Runway.

Na zdjęciu: Dzień Rabatów odbędzie się 16 kwietnia.

Fot. mat. prasowe

Sporo atrakcji czeka na klientów Focus Mall w sobotę. Tego dnia w centrum handlowym zorganizowane zostaną warsztaty z Jacobem, zwycięzcą I edycji programu Project Runway, a sklepy przygotują „Dzień rabatów”.

Przez całą sobotę klienci centrum handlowego Focus Mall będą mogli korzystać z rabatów sięgających nawet -70%. Za zakupy za min. 100 zł będzie można odebrać oryginalną torbę zakupową, a po wydaniu min. 200 zł – kartę podarunkową Focus Mall o wartości 50 zł. Do akcji włączyło się już ok. 40 sklepów. Listę można znaleźć na stronie centrum handlowego.

Amatorzy mody będą mogli wziąć udział w specjalnych warsztatach z udziałem Jacoba, zwycięzcy I edycji programu Project Runway. Starym ubraniom będzie można nadać nowe życie, upiększając przyniesione spodnie, koszulki i sukienki. Podczas warsztatów uczestnicy pod okiem Jacoba przygotują własne projekty na manekinie. Trzy najlepsze stylizacje zostaną nagrodzone kartami podarunkowymi  o wartości 1 000, 500 i 200 zł. Warsztaty potrwają od godz. 12:00-18:00 na parterze centrum, a zapisy odbędą się na miejscu.

Powiązane treści