Bydgoszcz
-3C
92% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H -3 • L -3
-2C
Sr
-0C
Czw
1C
Pt
0C
Sob
-1C
Nd
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIDzień rabatów w Focus Mall. W kilkudziesięciu sklepach
FocusMall_Jacob_Dzien Rabatow
11.04.2016 | 11:47

Dzień rabatów w Focus Mall. W kilkudziesięciu sklepach

Dzień rabatów będzie towarzyszył wizycie Jacoba z Project Runway.

Na zdjęciu: Dzień Rabatów odbędzie się 16 kwietnia.

Fot. mat. prasowe

Sporo atrakcji czeka na klientów Focus Mall w sobotę. Tego dnia w centrum handlowym zorganizowane zostaną warsztaty z Jacobem, zwycięzcą I edycji programu Project Runway, a sklepy przygotują „Dzień rabatów”.

Przez całą sobotę klienci centrum handlowego Focus Mall będą mogli korzystać z rabatów sięgających nawet -70%. Za zakupy za min. 100 zł będzie można odebrać oryginalną torbę zakupową, a po wydaniu min. 200 zł – kartę podarunkową Focus Mall o wartości 50 zł. Do akcji włączyło się już ok. 40 sklepów. Listę można znaleźć na stronie centrum handlowego.

Amatorzy mody będą mogli wziąć udział w specjalnych warsztatach z udziałem Jacoba, zwycięzcy I edycji programu Project Runway. Starym ubraniom będzie można nadać nowe życie, upiększając przyniesione spodnie, koszulki i sukienki. Podczas warsztatów uczestnicy pod okiem Jacoba przygotują własne projekty na manekinie. Trzy najlepsze stylizacje zostaną nagrodzone kartami podarunkowymi  o wartości 1 000, 500 i 200 zł. Warsztaty potrwają od godz. 12:00-18:00 na parterze centrum, a zapisy odbędą się na miejscu.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail