Metropolia BydgoskaBydgoszczSportDziewiąte miejsce Kudriaszowa w Częstochowie
Polonia-Daugavpils_SG-25-1200x800
30.09.2017 | 16:56

Dziewiąte miejsce Kudriaszowa w Częstochowie

Zawodnik bydgoskiej Polonii wystartował w turnieju o Puchar Prezydenta Częstochowy

Na zdjęciu: W turnieju w Częstochowie, Andriej Kudriaszow zajął dziewiąte miejsce.

IV edycja turnieju o Puchar Prezydenta Częstochowy zakończyła się dominacją zawodników miejscowego Włókniarza, którzy zajęli wszystkie trzy miejsca na podium. Na dziewiątej pozycji zawody zakończył Andriej Kudriaszow.

Zawody na SGP Arena w Częstochowie miały bardzo nietypową formułę. Wzięło w nich udział aż dwudziestu dwóch zawodników! Faza zasadnicza składała się z dwudziestu pięciu biegów, a dwudziesty szósty wyścig był wielkim finałem.

W nim dominację potwierdzili zawodnicy miejscowego Włókniarza. Najlepszy okazał się Słoweniec Matej Zagar, który w finale wyprzedził Szweda Andreasa Jonssona i Duńczyka Leona Madsena. Dziewiątą pozycję zajął Andriej Kudriaszow. Rosjanin – w minionym sezonie zawodnik bydgoskiej Polonii – zdobył 8 punktów (1,0,3,1,3).