Bydgoszcz
18C
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h ENE
H 18 • L 18
17C
Sob
18C
Nd
21C
Pon
23C
Wt
26C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaInowrocławNa sygnaleDziupla samochodowa w pobliżu Bydgoszczy. W środku skradzione auto i znacznie więcej [ZDJĘCIA]
dziupla samochodowa KPP Ino 1
21.12.2016 | 13:09

Dziupla samochodowa w pobliżu Bydgoszczy. W środku skradzione auto i znacznie więcej [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Między innymi takie rzeczy znajdowały się wewnątrz garażu.

Fot. materiały prasowe KPP w Inowrocławiu

We wtorkowy wieczór na teren jednej z posesji w powiecie inowrocławskim wkroczyli policjanci. Funkcjonariusze szukali tam skradzionego auta. W garażu znajdował się nie tylko samochód.

Wybór posesji nie był przypadkowy. Do funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego w Inowrocławiu dotarła informacja, że prawdopodobnie właśnie tam ukryte są kradzione luksusowe auta. Udali się tam inowrocławscy kryminalni, by przeszukać teren. – W garażu mundurowi ujawnili samochód marki Porsche Panamera rok produkcji 2015 oraz elementy pociętej karoserii od pojazdów marki Jaguar, Porsche Panamera i Audi A5 – informuje oficer prasowy KPP Inowrocław asp. szt. Izabella Drobniecka.

Mundurowi potwierdzili, że zaparkowane w garażu porsche zostało skradzione na terenie Niemiec w nocy z 18 na 19 grudnia br. Funkcjonariusze zabezpieczyli auto oraz elementy pociętych pojazdów. – Do sprawy zostali zatrzymani dwaj mieszkańcy powiatu inowrocławskiego, bracia w wieku 42 i 43 lata. Policjanci pracują nad sprawą, ustalają udział i rolę mężczyzn w procederze – dodaje asp. szt. Drobniecka.

Powiązane treści