Bydgoszcz
19C
Słonecznie
88% wilgotność
Wiatr: 4km/h NW
H 19 • L 19
23C
Pt
21C
Sob
23C
Nd
25C
Pon
27C
Wt
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyEkipa z Bydgoszczy może trafić do finału popularnego show. Decyzja zależy od widzów
mam talent
29.10.2016 | 12:50

Ekipa z Bydgoszczy może trafić do finału popularnego show. Decyzja zależy od widzów

Głosowanie odbędzie się za dwa tygodnie.

Na zdjęciu: Screen z nagrania występu

Fot. YouTube

W wyemitowanym dwa tygodnie temu, 15 października, odcinku „Mam Talent!” można było zobaczyć występ kolejnych reprezentantów Bydgoszczy. Tym razem byli to tancerze, którzy swoim układem i pozytywną energią przekonali jury do tego, że powinni wygrać. O tym, czy im się uda, zadecydują już widzowie.

Występ tancerzy z grupy Wolf Gang, działającej w Studiu Tańca Up2Excellence przy ul. Fordońskiej 24, zachwycił niemal wszystkich. Kilkanaście osób w wieku od 15 do 26 lat zaprezentowało taniec nowoczesny, hip-hop. Ich naprawdę dobry poziom taneczny zachwycił doświadczonego tancerza, będącego w składzie jury, czyli Augustina Egurrolę. Choreograf docenił poprawność zaprezentowanego układu. Występ zaintrygował również Agnieszkę Chylińską oraz Małgorzatę Foremniak, która podsumowała pokaz w słowach: Bydgoszcz rządzi!

Zobacz też: Student z Bydgoszczy wystąpił w „Mam Talent”. Taniec twarzą zaskoczył nie tylko jurorów [WIDEO]

Tancerze otrzymali trzy głosy na tak, co sprawiło, że przeszli dalej. Co więcej, jury zadecydowało również, że ta bydgoska ekipa trafi do półfinału. Dzięki ich decyzji, bydgoszczanie mają szansę wygrać 9. edycję programu „Mam Talent”. O tym, czy tak będzie, zadecydują widzowie. 12 listopada o godz. 20:00 na antenie TVN będzie można obejrzeć odcinek, w którym pojawią się tancerze z Bydgoszczy. Będzie to półfinał emitowany na żywo. Podczas niego przeprowadzone zostanie głosowanie sms-owe. Uczestnik, na którego zagłosuje najwięcej widzów, od razu przejdzie do finału, a o losach zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca w danym odcinku, zadecyduje jury.

Występ bydgoskiej grupy zaprezentowany podczas castingu  zobaczyć można na kanale TVN Talent Show na YouTube.

Powiązane treści