Bydgoszcz
16C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h NNW
H 16 • L 16
19C
Wt
23C
Sr
24C
Czw
22C
Pt
24C
Sob
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyEuropark Krasnal przyjeżdża do Bydgoszczy. Mamy dla Was karnety [KONKURS]
Karuzela2
22.09.2017 | 08:41

Europark Krasnal przyjeżdża do Bydgoszczy. Mamy dla Was karnety [KONKURS]

Karnety będzie można odbierać od niedzieli.

Na zdjęciu: Na miejscu będzie można skorzystać z przeróżnych urządzeń.

Fot. mat. pras.

Już w tym tygodniu na al. Wojska Polskiego w Bydgoszczy na Wyżynach rozstawi się jeden z największych polskich lunaparków, czyli Europark Krasnal. Specjalnie dla naszych czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są darmowe wejściówki na teren karuzel. 

Europark Krasnal to ceniona od lat marka i najlepsze wesołe miasteczko ostatnich sezonów. To laureat licznych nagród, doceniany zarówno przez sympatyków wesołych miasteczek oraz specjalistów i znawców, tworzących portale branżowe. Rozrywkowe przedsiębiorstwo prowadzone jest przez państwa Zielińskich i funkcjonuje na polskim rynku rozrywki już od ponad 30 lat. Na renomę lunaparku składają się przede wszystkim oryginalne urządzenia oraz karuzele chociażby takiej marki jak niezastąpiony Huss. Różnorodność ofertowa – dostępne urządzenia zarówno dla najmłodszych, dzieci, młodzieży i dorosłych a także profesjonalna obsługa i pasja tworzenia jednego z największych i najciekawszych wesołych miasteczek w Polsce.

Na terenie lunaparku znajduje się ponad 20 urządzeń i karuzel do wyboru a dodatkowo również Euro-Bungee, suchy basen, trampoliny, strzelnice, loterie, bujaki, cymbergaje, urządzenia sprawnościowe. Można też zakupić pamiątki, balony, zabawki dla najmłodszych czy popcorn i cukrową watę. – Tutaj każdy więc znajdzie coś dla siebie! – zapewniają przedstawiciele lunaparku.

Ze wspomnianych atrakcji będzie można skorzystać w Bydgoszczy już w dniach 22 września  (od godz 14) – 1 października. We współpracy z Europarkiem Krasnal portal MetropoliaBydgoska.PL organizuje konkurs, w którym do wygrania jest pięć karnetów na przygotowane atrakcje. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać e-mail na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, w tytule wpisując hasło „Krasnal”, natomiast w treści maila podając swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: „Dlaczego chcesz odwiedzić Europark Krasnal?”. Na zgłoszenia czekamy do soboty, 23 września, do godziny 20:00. Zwycięzców poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej.

Powiązane treści