Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
91% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 4 • L 4
7C
Czw
9C
Pt
10C
Sob
10C
Nd
10C
Pon
ZDMIKP: Wstrzymanie ruchu tramwajowego w okolicach węzła Garbary. Trwa oczekiwanie na pomoc medyczną dla pasażera.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyEuropark Krasnal zawita na Szwederowo! Mamy karnety [KONKURS]
europark_krasnal
17.04.2016 | 13:04

Europark Krasnal zawita na Szwederowo! Mamy karnety [KONKURS]

Największe wesołe miasteczko ponownie pojawi się w Bydgoszczy - zachwalają organizatorzy.

Na zdjęciu: Jedną z atrakcji lunaparku jest BreakDancer.

Fot. mat. prasowe

Po wizycie na Wyżynach Europark Krasnal ponownie rozstawi swoje atrakcje na terenie Bydgoszczy. Tym razem wesołe miasteczko pojawi się na osiedlu Szwederowo – u zbiegu ulic Bielickiej i Inowrocławskiej.

Co oferuje Krasnal? Między innymi Project 1, jak zachwalają organizatorzy – „szybką, wirującą i wysoką łapę”, rodzinną kolejkę Dragon, tradycyjny autodrom czy BreakDancera, instalację „podwójnie zakręconą”. Do tego dołączają również inne atrakcje – suchy basen, trampoliny, strzelnica czy liczne urządzenia sprawnościowe.

Karuzele na Szwederowie będą czynne od nadchodzącego czwartku, 21 kwietnia do niedzieli. W czwartek i piątek dostępne będą od godziny 14:00, w weekend – już od 11:00. Obowiązuje zasada otwarcia lunaparku „do ostatniego klienta”.

We współpracy z Europarkiem Krasnal portal MetropoliaBydgoska.PL organizuje konkurs, w którym do wygrania są cztery karnety (każdy obejmuje trzy przejazdy) na przyszłotygodniowe atrakcje. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać e-mail na adres [email protected], w tytule wpisując hasło „Krasnal”, natomiast w treści maila podać swoje dane kontaktowe. Na zgłoszenia czekamy do wtorku do godziny 20:00. Zwycięzców poinformujemy o wygranej najpóźniej w środę o godzinie 15:00.

Powiązane treści