Bydgoszcz
-2C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H -2 • L -2
-4C
Nd
-2C
Pon
-5C
Wt
-3C
Sr
-5C
Czw
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaFestiwal Camerimage z nową nazwą. Pojawił się sponsor
camerimage, blackfish (50)
11.10.2018 | 08:30

Festiwal Camerimage z nową nazwą. Pojawił się sponsor

Na zdjęciu: Festiwal Camerimage ma sponsora tytularnego.

Fot. BlackFish

Już nie Camerimage, a EnergaCamerimage – tak będzie nazywał się międzynarodowy festiwal filmów organizowany w Bydgoszczy przez Fundację  Tumult.

Energa już wcześniej była partnerem imprezy Marka Żydowicza, a teraz zdecydowano się rozszerzyć współpracę i nadać jej miano sponsora tytularnego i strategicznego. – 19 września 2018 roku Energa SA oraz Międzynarodowy Festiwal Filmowy Camerimage podpisały list intencyjny w sprawie kontynuacji współpracy. W ramach prowadzonych rozmów postanowiono rozszerzyć dotychczasowy zakres wspólnych działań – potwierdza w środowym komunikacie Aleksandra Paprocka, odpowiadająca za marketing festiwalu.

W związku z nową formą współpraca pełna nazwa imprezy będzie od najbliższej edycji brzmiała Międzynarodowy Festiwal Filmowy EnergaCAMERIMAGE. Poprzednia sponsor był obecny w nazwie festiwalu w latach 2007-2013, gdy był to Plus Camerimage.

Tegoroczna, 26. edycja odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 10 – 17 listopada.

Powiązane treści