Bydgoszcz
-4C
Słonecznie
58% wilgotność
Wiatr: 7km/h S
H -4 • L -4
2C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
1C
Nd
-1C
Pon
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaFestiwal Kramberry już w sobotę
KRAMBERRY plakat v1 (1)
03.11.2015 | 09:07

Festiwal Kramberry już w sobotę

Drukarnię opanują wystawcy modowi.

Na zdjęciu: Festiwal rozpocznie się o godzinie 12:00.

Fot. materiały prasowe

Już w sobotę w Domu Mody Drukarnia odbędzie się Kramberry vol.5. Impreza sprowadzi do Bydgoszczy kilkudziesięciu wystawców modowych, a towarzyszyć jej będą występy muzyczne.

Festiwal dobędzie się już po raz piąty. Na targach  zaprezentuje się ponad 60 wystawców z całej Polski, a goście będą mogli także zakupić meble, elementy wystroju domu i plakaty oraz obrazy.

Tegoroczną nowością będą warsztaty dla najmłodszych prowadzone przez Agatę Polasik, która opowie o projektowaniu oraz pomoże dzieciom postawić pierwsze kroki w budowaniu własnej tożsamości artystycznej.

W czasie Kramberry nie zabraknie także wydarzeń muzycznych. Imprezą towarzyszącą będzie występ Grzegorza Piwnickiego, aka Forina w Landschafcie. Ponadto artysta poprowadzi warsztaty przybliżające tematykę projektowania okładek płytowych.  Za to już po zakończeniu festiwalu w Mózgu zagrają Sonar Soul i 65,6 Minut Projekt.

Kramberry rozpocznie się o godzinie 12:00 w Domu Mody Drukarnia i potrwa sześć godzin.

Powiązane treści