Bydgoszcz
20C
Niebo częściowo zachmurzone
77% wilgotność
Wiatr: 2km/h N
H 20 • L 20
22C
Nd
19C
Pon
20C
Wt
20C
Sr
22C
Czw
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaFestiwal Nowe Spojrzenie 2017. Znamy pierwszego artystę
Festiwal Nowe Spojrzenie 2016 - LG (16)
07.05.2017 | 12:07

Festiwal Nowe Spojrzenie 2017. Znamy pierwszego artystę

Na zdjęciu: Tak było podczas jednego z występów w trakcie zeszłorocznej edycji imprezy.

Fot. Leszek Grabowski / archiwum

Już 11 czerwca w Bydgoszczy odbędzie się szósta edycja Festiwalu Nowe Spojrzenie. Organizatorzy ujawnili pierwszego artystę, który wystąpi podczas imprezy. 

Jest nim Tau, czyli Piotr Kowalczyk. Jest to bardzo religijna osoba, która w swoich utworach publicznie wielbi Boga i mówi przede wszystkim o sile jaką daje wiara w niego. W tekstach opowiada również o tym, jaki był przed nawróceniem.

Wybór tego artysty nie jest przypadkowy. Festiwal Nowe Spojrzenie organizują osoby bardzo mocno związane z kościołem, które pragną w ten sposób uświadomić innym, że kościół to wspólnota ludzi szczęśliwych z powodu życia obranego wartościami, realizujących swoje pasje i lubiących dobrą zabawę. Prócz tego ideą festiwalu jest też inne spojrzenie na Bydgoszcz oraz na młodość.

W ubiegłych latach na scenie rozstawionej na placu przy bydgoskiej Bazylice św. Wincentego à Paulo wystąpili między innymi: Zeus, TSA, Mesajah oraz T. Love. Kolejnych artystów tegorocznej imprezy poznamy wkrótce.

Powiązane treści