Bydgoszcz
17C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 17 • L 17
17C
Sob
18C
Nd
21C
Pon
20C
Wt
19C
Sr
Dziś ukazało się najnowsze, czerwcowe wydanie papierowe METROPOLIABYDGOSKA.PL. Zapraszamy do lektury!
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyFestiwal Smaków Food Trucków w Bydgoszczy już w ten weekend. Mamy dla Was bony! [KONKURS]
055 DSC_1948a logo net
29.05.2017 | 16:21

Festiwal Smaków Food Trucków w Bydgoszczy już w ten weekend. Mamy dla Was bony! [KONKURS]

Na zdjęciu: Pod Artego Areną ustawi się aż 29 „restauracji na kółkach”.

Fot. mat. pras.

Już w ten weekend w Bydgoszczy odbędzie się Festiwal Smaków Food Trucków. Podczas drugiej edycji imprezy pod Artego Areną pojawi się aż 29 „restauracji na kółkach”, a niektórzy nasi czytelnicy będą mogli zamówić jedzenie w jednym z nich, wybranym przez siebie. 

Festiwal rozpocznie się w sobotę, 3 czerwca o godzinie 12:00. Pierwszego dnia dwudniowej imprezy z atrakcji będzie można skorzystać do godziny 21:00. Natomiast w niedzielę festiwal potrwa godzinę krócej: od 12:00 do 20:00. Wstęp będzie bezpłatny. Czytaj więcej o festiwalu [KLIK]

W ramach konkursu przeprowadzonego na łamach naszego portalu, do wygrania są trzy bony. Każdy z nich będzie można wykorzystać na dowolne danie znajdujące się w ofercie wybranego przez siebie food trucka. Listę „restauracji na kółkach”, które pojawią się na festiwalu można zobaczyć TUTAJ.

Szansę wygrania bonu ma każdy. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W którym food trucku wykorzystałbyś swój bon i dlaczego? Spośród nadesłanych maili wybierzemy trzy najciekawsze i to ich autorzy zostaną nagrodzeni bonami. Wiadomości należy wysyłać na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, podając w tytule Food Truck, a w treści wpisując imię i nazwisko. Na maile czekamy do środy (31 maja) do godziny 20:00. Szczęśliwców poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej wysyłanej następnego dnia.

Powiązane treści