Bydgoszcz
17C
Opady
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h N
H 17 • L 17
18C
Sr
18C
Czw
19C
Pt
21C
Sob
24C
Nd
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIFestyn rodzinny na stadionie Polonii Bydgoszcz
Polonia-Bydgoszcz-stadion-1200x800
24.06.2016 | 12:30

Festyn rodzinny na stadionie Polonii Bydgoszcz

Na zdjęciu: Już jutro to miejsce nie będzie puste.

Fot. wolna licencja

KP Polonia Bydgoszcz wspólnie z mieszkańcami Bydgoszczy będzie świętować zakończenie sezonu piłkarskiego. Tradycyjny piknik piłkarski to w tym roku również okazja do zorganizowania Dnia Dziecka dla podopiecznych Hospicjum im. Sue Ryder w Bydgoszczy. 

Wspólna impreza rozpocznie się jutro (25 czerwca) o godz. 10:00 na Stadionie Polonii Bydgoszcz im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy ul. Sportowej 2. Jej organizatorami są: KP Polonia Bydgoszcz, Stowarzyszenie „Biało-Czerwone Pokolenie”, Stowarzyszenie im. Sue Ryder. W programie wydarzenia przewidziane są m.in. atrakcje przygotowane przez Family Park, dogoterapia oraz alpakoterapia dla dzieci, gry i zabawy na świeżym powietrzu, a także wspólny grill. Przewidziane są również konkursy z nagrodami. Do zdobycia będzie 10 biletów na mecz żużlowy Polonia – Orzeł Łódź ufundowane przez ŻKS S.A. Polonia Bydgoszcz.

Nie będzie to jedyny prezent od żużlowców Polonii Bydgoszcz, którzy pojawią się na pikniku w towarzystwie maskotki żużlowej Polonii – Gryfusia. Sportowcy zapowiedzieli również przygotowanie podarunków dla małych pacjentów hospicjum. To właśnie te dzieci wraz ze swoimi rodzinami są szczególnie zaproszone do udziału w festynie. Organizatorzy chcą zwrócić uwagę na los dzieci dotkniętych chorobą i wymagających specjalistycznej opieki. Celem pikniku jest także zachęcenie społeczeństwa do niesienia pomocy potrzebującym.

Na festynie nie zabraknie również przynajmniej niektórych piłkarzy wszystkich grup wiekowych KP Polonia Bydgoszcz.

Powiązane treści