Bydgoszcz
14C
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H 14 • L 14
19C
Pt
18C
Sob
26C
Nd
30C
Pon
29C
Wt
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIFinał WOŚP: Koncertowy dzień w Nakle
Drukowanie
08.01.2016 | 14:33

Finał WOŚP: Koncertowy dzień w Nakle

Na zdjęciu: Taką naklejkę otrzyma każdy, kto wrzuci pieniądze do puszki.

Fot. materiały prasowe

24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie świętowany także w Nakle nad Notecią. Oprócz tradycyjnej zbiórki pieniędzy do puszek, zaplanowano także wiele koncertów.

Na deskach sali widowiskowo-kinowej Nakielskiego Ośrodka Kultury zaprezentują się nie tylko muzycy, ale także m.in. tancerze. Występy rozpoczną się o godz. 16:00 i potrwają do 20:00, kiedy to zostanie wystrzelone światełko do nieba. Prezentacje będą przeplatane licytacjami przedmiotów zgromadzonych na tegoroczny finał WOŚP. Pieniądze z aukcji zostaną przeznaczone na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów.

Dokładny harmonogram imprezy:

16.00 – Przywitanie przez dyrektora NOK.
16.05 – Występ zespół gitarowego działającego przy NOK.
16.20 – Licytacje.
16.30 – Występ zespół gitarowego działającego przy NOK.
16.45 – Licytacje.
16.55 – Występ Zespołu Pieśni i Tańca „Mała Krajna”
17.10 – Pokaz tańca Szkoły „Omega Dance”.
17.25 – Licytacje.
17.35 – Występ zespołu „The Westep Paradise”.
18.05 – Pokazy karate Stowarzyszenia Sportowego „Yamabushi”.
18.15 – Występ zespołu wokalnego „Heart Chord”.
18.35 – Licytacje.
18.45 – Występ zespołu „Crickets”.
19.05 – Licytacje.
19.15 – Występ zespołu „No Name”.
20.00 – Światełko do nieba.

Powiązane treści