Bydgoszcz
15C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 15 • L 15
18C
Wt
18C
Sr
26C
Czw
21C
Pt
21C
Sob
Dziś ukazało się najnowsze, czerwcowe wydanie papierowe METROPOLIABYDGOSKA.PL. Zapraszamy do lektury!
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesFirma Gzella poszerza kanał dystrybucji. Wybrane produkty do kupienia w sklepach Netto
jedzenie_mięso_chleb_wolnydostęp
02.06.2017 | 10:23

Firma Gzella poszerza kanał dystrybucji. Wybrane produkty do kupienia w sklepach Netto

Na zdjęciu: Firma Gzella specjalizuje się w wyrobach mięsnych.

Fot. wolny dostęp

Firma Gzella, znana od ponad 30 lat z produkcji wysokiej jakości wyrobów mięsnych, poszerza swoją sieć dystrybucji o obecne w całym kraju sklepy Netto. Na sieciowych półkach znajdą się wybrane produkty z oferty producenta, dzięki czemu lider branży mięsnej dotrze do klientów w całej Polsce!

Nawiązanie współpracy z duńskim koncernem Netto to jeden z etapów strategii firmy Gzella, która sukcesywnie poszerza dostępność swoich wyrobów przez nowe kanały dystrybucji. Tym samym lider branży mięsnej idealnie wpisuje się w oczekiwania klientów, przyzwyczajonych do szybkich zakupów w jednym miejscu. Na chwilę obecną w stałym asortymencie sieci Netto, obecnej na polskim rynku od ponad 20 lat, znajdziemy aż 8 produktów firmy Gzella.

Tylko dzięki dynamicznemu rozwojowi sieciowego kanału dystrybucji jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów na terenie całej Polski. Współpraca z siecią Netto zdecydowanie zwiększy dostępność naszych wysokojakościowych wędlin i mięs, szczególnie ze względu na bardzo atrakcyjne lokalizacje punktów sprzedaży. Podążając za aktualnymi trendami konsumenckimi, musimy być obecni w marketach, które wybierane są głównie ze względu na oszczędność czasu i kompleksowość zakupów – mówi Karolina Kawczyńska, Dyrektor marketingu w firmie Gzella.

Klienci poszukujący aromatycznych Wędlin z Borów Tucholskich w sieci Netto mogą wybrać aktualnie pikantną Kaszankę Meksykańska, wyrazistą Kiełbasę z Czosnkiem Niedźwiedzim, wyjątkową Pasztetową z Borowikami, Pasztetową Lux, uwielbianą Serdelkę z Borów, Kindziuk dojrzewający w plastrach, bezglutenową Szynkę od Dawien Dawna mini, a także obecnie flagowy produkt firmy – Kiszkę Ziemniaczaną wyprodukowaną z polskich ziemniaków, mięsa i boczku wieprzowego.

Powiązane treści