Bydgoszcz
-5C
Słonecznie
57% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H -5 • L -5
-12C
Pon
-7C
Wt
-2C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEWydarzeniaFlash mob w Galerii Pomorskiej. Już jutro
pomorska
07.10.2016 | 14:30

Flash mob w Galerii Pomorskiej. Już jutro

Akcja odbędzie się w tym samym czasie w wielu polskich miastach.

Na zdjęciu: Jednak z alejek w Galerii Pomorskiej

Fot. materiały prasowe

Jutro dobiega końca Międzynarodowy Tydzień Bliskości. Właśnie z tej okazji w wielu polskich miastach odbędzie się nietypowy flash mob. Akcję zaplanowano również w Bydgoszczy.

Jutrzejszy (08.10) flash mob dotyczyć będzie pomysłu noszenia dzieci w chustach, co staje się coraz bardziej popularne. Jego organizatorki, czyli kobiety tworzące bydgoską grupę chustową, chcą w ten sposób promować ideę zdrowego noszenia dzieci w chustach. Korzystanie z nich ma pozytywny wpływ na rozwój dziecka, m.in. pogłębia więź między dzieckiem a rodzicami.

Flash mob jest jedną z promocji zdrowego noszenia. – Pragniemy w ten sposób zachęcić i pokazać rodzicom ile cennych wartości daje chustowanie – mówią organizatorki.

Akcja odbędzie się jutro (8 października) w Galerii Pomorskiej. Początek zaplanowano na godz. 12:00. To właśnie o tej porze rozpoczną się flash moby w innych miastach. W tym czasie rodzice spotkają się i wspólnie zamotają swoje dzieci.

Powiązane treści