Bydgoszcz
-5C
Słonecznie
57% wilgotność
Wiatr: 2km/h WSW
H -5 • L -5
-12C
Pon
-7C
Wt
-2C
Sr
4C
Czw
2C
Pt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczWydarzeniaFood Truck Festiwal w Bydgoszczy
DSCF0001_1200x800

Food Truck Festiwal w Bydgoszczy (21-22.05)

Na parkingu koło stadionu Zawiszy pojawią się najlepsze samochodowe punkty gastronomiczne.

Na zdjęciu: Food trucki czynne podczas Beergoszczy wzbudziły spore zainteresowanie uczestników festiwalu.

Fot. Stanisław Gazda

W sobotę (21.05) rano na parking przy stadionie Zawiszy zjadą food trucki, czyli punkty gastronomiczne na kółkach. Sprzedawcy będą serwować jedzenie przygotowane w mini kuchniach znajdujących się wewnątrz samochodu.

Podczas Food Truck Festiwal pojawią się wystawcy z Bydgoszczy, jak i innych miast. Będzie można spróbować przeróżnych rzeczy począwszy od frytek i burgerów, aż po dania kuchni meksykańskiej, kubańskiej itd. Nie zabraknie również nieco słodszych produktów, t.j. np. donaty.

Festiwal potrwa cały weekend (21-22.05). W sobotę punkty gastronomiczne będą czynne w godz. 12:00-20:00, a w niedzielę od 7:00 do 16:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Food Truck Festiwal towarzyszyć będzie największej biegowej imprezie w Bydgoszczy, jaką jest 1 PKO Bydgoski Festiwal Biegowy.

PKO Bydgoski Festiwal Biegowy – zobacz plany organizatorów [KLIK]

Food Truck Festiwal to kolejny zjazd food trucków w Bydgoszczy. Niedawno lokale na kółkach pojawiły się obok Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka. Możliwość odwiedzenia ich było jedną z atrakcji organizowanych podczas Festiwalu Piwa Rzemieślniczego Beergoszcz. Jak wyglądał zjazd food trucków? Możesz zobaczyć to TUTAJ

Powiązane treści