Bydgoszcz
7C
Niebo częściowo zachmurzone
45% wilgotność
Wiatr: 8km/h NE
H 7 • L 7
4C
Sr
4C
Czw
9C
Pt
6C
Sob
7C
Nd
W środę, 12 kwietnia ukaże się kwietniowy numer MetropoliaBydgoska.PL w druku. Wersję PDF udostępnimy około godziny 20:00. Zapraszamy!
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEMiejsca i lokaleFordon bogatszy o Chillout Burgera. Konkurs na nazwy burgerów
DSCF0902 (Copy)
21.10.2016 | 10:22

Fordon bogatszy o Chillout Burgera. Konkurs na nazwy burgerów

W sobotę na gastronomicznej mapie Fordonu pojawi się nowy, żółty punkt...

Na zdjęciu: Food truck Chillout Burgera.

Fot. Stanisław Gazda

Już w najbliższą sobotę o godzinie 14:00 otwarcie żółtego food trucka. Ale zanim to nastąpi, można wziąć udział w FB-kowym konkursie i wygrać burgera oraz bon 100 zł.

Choć będzie to kolejna burgerownia w mieście, to jak przekonują jej właściciele: Agnieszka i Adam Gregorczykowie – teren w pobliżu Galerii Fordon, gdzie „zakotwiczył” żółty Chillout Burger, czyli wykonana na specjalne zamówienie, ponoć jedna z najładniejszych przyczep w Polsce, będzie  „pierwszym takim miejscem w Fordonie”.

-Przede wszystkim stawiamy na jakość produktów. Pieczywo używane do burgerów będzie pochodziło z piekarni wytwarzającej pieczywo bez dodatku jakichkolwiek ulepszaczy smaku, z mąki mielonej na żarnie kamiennym, zaś mięso, 100 procentowa wołowina, będzie wyselekcjonowane specjalnie dla Chillout Burgera. Stosować będziemy sól himalajską z Pakistanu, o potwierdzonych właściwościach prozdrowotnych, no i w naszej ofercie znajdą się także oryginalne frytki belgijskie – informuje Adam Gregorczyk.

Z pojawienia się Chillout Burgera z pewnością ucieszą się wegetarianie i weganie, gdyż pomyślano tu także o nich. Na pewno nie będzie gastronomicznej nudy. Właściciele food trucka wraz z jego załogą każdego miesiąca będą oferowali swój nowy pomysł na burgera. W ofercie Chillout Burgera będzie także możliwość dowozu burgerów do klientów.

-Z okazji otwarcia ogłaszamy konkurs, by włączyć potencjalnych klientów we współtworzenie marki. Wystarczy polubić, a następnie udostępnić FB-kowego  posta Chillout Burgera, w komentarzu wpisać wymyśloną przez siebie nazwę burgera – nawiązującą do chilloutu. Jeśli wykorzystamy pomysł i nazwiemy nim jednego z naszych burgerów, będzie można otrzymać wybranego hambixa w zestawie ze wspaniałymi frytkami belgijskimi oraz bon o wartości 100 zł do wykorzystania w naszym punkcie. Spośród wszystkich pozostałych osób, które polubią i udostępnią ten post wybierzemy trzy, które otrzymają darmowego burgera. Zapraszamy! – powiedział A. Gregorczyk.

Podobne wpisy

Powiązane treści