Bydgoszcz
0C
95% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 0 • L 0
7C
Wt
5C
Sr
2C
Czw
2C
Pt
5C
Sob
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleFunkcjonariusze drogówki udaremnili rozbój na Nakielskiej
POLICJA - SG
26.02.2018 | 15:21

Funkcjonariusze drogówki udaremnili rozbój na Nakielskiej

Policjanci udaremnili napad na 31-latka.

Na zdjęciu: Do zdarzenia doszło w czwartek.

Fot. SG

Policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie rozboju. Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek przy ulicy Nakielskiej.

Patrol drogówki, przebywający w pobliżu stacji paliw przy ulicy Nakielskiej, zauważył, że na parkingu przed głównym wejściem na stacje dochodzi do niepokojącego zdarzenia. Mundurowi usłyszeli krzyki i natychmiast pobiegli sprawdzić, co się wydarzyło.

Policjanci spostrzegli leżącego na ziemi mężczyznę oraz osobę, która zaczęła uciekać do zaparkowanego obok pojazdu. Policjant zdołał powstrzymać mężczyznę przed odjazdem i wyciągnął go z samochodu. Jak informuje kom. Przemysław Słomski z Komendy Wojewódzkiej Policji, 31-latek rzucił się na pokrzywdzonego i zażądał od niego pieniędzy.

Sprawcą zdarzenia był mieszkaniec powiatu nakielskiego. Został on zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu. Poszkodowany przeszedł natomiast badania w szpitalu.

Prokurator przedstawił 31-latkowi zarzut usiłowania rozboju. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.


Powiązane treści