Bydgoszcz
24C
Słonecznie
47% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H 24 • L 24
22C
Nd
25C
Pon
24C
Wt
27C
Sr
28C
Czw
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportGala zawodowa Envio Fight Night 2017. Wygraj bilet [KONKURS]
Envio Fight Night 2016 - LG (55)
21.04.2017 | 10:11

Gala zawodowa Envio Fight Night 2017. Wygraj bilet [KONKURS]

Impreza odbędzie się już jutro.

Na zdjęciu: Zeszłoroczne wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem.

Fot. Leszek Grabowski / archiwum

W sobotni wieczór odbędzie się druga w historii Bydgoszczy gala zawodowa Envio Fight Night. W tym roku zawodnicy zmierzą się ze sobą w klatce. 

EFN to wydarzenie sportowe w formule K-1 oraz MMA odbywające się podczas jednej gali, z oprawą organizacyjną na najwyższym poziomie. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00 w hali Artego Arena. W trakcie jej trwania odbędzie kilkanaście walk. Wśród zawodników dominować będą przedstawiciele Bydgoszczy, lecz nie zabraknie też reprezentantów innych miast. Szczegółowe informacje o sobotniej imprezie oraz odbywającym się w piątkowe południe ważeniu zawodników dostępne są na stronie internetowej www.efn.pl

Zobaczcie zdjęcia z zeszłorocznej edycji wydarzenia [KLIK]

Bilety dostępne są między innymi na platformie kupbilet.pl oraz w salonach Empik w Galerii Pomorskiej. Jednak dwóch naszych czytelników ma szansę zdobyć je za darmo. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać e-mail na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, w tytule wpisując hasło „MMA”, natomiast w treści maila podać swoje imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy tylko do dzisiaj do godz. 11:30. Zwycięzców poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej.

Powiązane treści