Bydgoszcz
-6C
Słonecznie
79% wilgotność
Wiatr: 5km/h ESE
H -6 • L -6
-6C
Pon
-2C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
4C
Pt
PILNE: Kolizja na ul. Ogińskiego. Linie nr 55 i 64 kierowane objazdem bez pomijania przystanków.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCI„Gazdówka” szykuje się na Sylwestra [ZDJĘCIA]
Nowa "Gazdówka"
29.11.2016 | 14:46

„Gazdówka” szykuje się na Sylwestra [ZDJĘCIA]

Jak Feniks z popiołów odradza się popularna "Gazdówka". Wkrótce otwarcie.

Na zdjęciu: Nowe oblicze "Gazdówki"

Fot. Stanisław Gazda

Praca kilku ekip jednocześnie, pozwoliła w pół roku postawić na nowo cały obiekt.

-Aktualnie pozostały nam jeszcze prace instalacyjne w części restauracyjnej oraz wykończeniowe w socjalno-biurowej – mówi Damian Duczkowski, menedżer restauracji. – Jeden zespół w dalszym ciągu starannie wykańcza wnętrze. Polega to m.in. na ręcznym rzeźbieniu wszelkich elementów dekoracyjnych. Drugi, który okładał restauracje z zewnątrz balami, mógł przenieść się do hotelu i tam prowadzi dalsze prace ciesielskie.

Cześć restauracyjna będzie powiększona o przeszklony taras na końcu sali.

– Nie wyobrażamy sobie  karczmy bez paleniska. Tym razem nie zajmie ono głównego miejsca na środku sali, które było dosyć niekomfortowe w przypadku organizowanych uroczystości weselnych. Dlatego ulokujemy je na jednej ze ścian naprzeciwko wejścia. – opisuje wnętrze Duczkowski.

W części hotelowej będzie przygotowana większa ilość pokoi gościnnych oraz znalazło się również miejsce na dodatkowe gabinety masaży oraz kameralną salkę do spotkań biznesowych z pełnym zapleczem multimedialnym. Wszelkie prace mają być zakończone do świąt, aby pierwszych gości można przyjąć już na Sylwestra. Prowadzona jest już sprzedaż biletów i pozostało coraz mniej wolnych miejsc.

Do czasu otwarcia głównej części restauracyjnej „Gazdówka” zaprasza codziennie do skosztowania potraw w restauracji ulokowanej tymczasowo w części hotelowej, która wraz ze strefą SPA funkcjonuje w normalnym trybie.

-Jeszcze raz dziękujemy naszym Gościom za płynące wszelkie słowa wsparcia oraz pierwsze, bardzo pochlebne opinie na temat dbałości o detale przy wykańczaniu części restauracyjnej.-dodaje Damian Duczkowski.

Powiązane treści