PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportGładka porażka Łuczniczki
19.12.2015 | 18:43

Gładka porażka Łuczniczki

W sobotę bydgoszczanie nie zdołali przeciwstawić się lubińskiemu Cuprum.

Na zdjęciu: Siatkarze Łuczniczki ponieśli ósmą porażkę w sezonie.

W sobotnim meczu PlusLigi Łuczniczka Bydgoszcz przegrała na wyjeździe z Cuprum Lubin 0:3. Była to już ósma porażka w jedenastym spotkaniu tego sezonu dla podopiecznych Piotra Makowskiego.

Faworytem sobotniego spotkania byli co prawda gospodarze, ale sympatycy bydgoszczan mogli liczyć na znacznie lepszą grę siatkarzy znad Brdy. Jeszcze w I secie wydawało się, że Łuczniczka może zawalczyć z rywalem, gdyż prowadziła 19:18. Końcówka należała jednak do lubinian, którzy wyszli na prowadzenie i wygrali 25:21.

W następnych partiach bydgoszczanie praktycznie nie podjęli walki. W obu setach dali podopiecznym trenera Gheorge Cretu odskoczyć już na początku, a potem nie byli w stanie zniwelować strat. Sobotnia porażka była dla bydgoszczan ósmą w tym sezonie i szóstą, w której nie zdołali wygrać ani jednego seta. Kolejny mecz Łuczniczka rozegra dopiero 13 stycznia, gdy podejmie AZS Politechnikę Warszawską.