Bydgoszcz
1C
Niebo głównie zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSE
H 1 • L 1
0C
Pt
0C
Sob
1C
Nd
1C
Pon
-0C
Wt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaInowrocławNa sygnaleGolf jechał całą szerokością jezdni. Kierowca miał ponad 3 promile
radiowóz_policja_ED
25.07.2017 | 12:02

Golf jechał całą szerokością jezdni. Kierowca miał ponad 3 promile

Mężczyzna został zatrzymany przez innego kierowcę.

Na zdjęciu: Policjanci złapali w poniedziałek także innego pijanego kierowcę.

Fot. archiwum

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca volkswagena golfa, który został zatrzymany w powiecie inowrocławskim. Jego pojazd jechał całą szerokością jezdni.

W poniedziałek po godz. 10.00 jeden z kierowców w rejonie m. Pieranie w gminie Dąbrowa Biskupia zauważył samochód marki vw golf, którego kierowca wykonywał dziwne manewry. Jechał całą szerokością jezdni, momentami zjeżdżając do pobocza. Gdy vw zatrzymał się przed sklepem w Radojewicach, podjechał do niego kierowca, który podążał za nim. Wyczuł od kierowcy alkohol, zabrał mu kluczyki i powiadomił inowrocławską policję.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, którzy podjęli interwencję zbadali stan trzeźwości kierowcy vw. Wynik alkomatu wskazał 3,34 promila alkoholu w organizmie. Kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy, a we wtorek zostanie mu postawiony zarzut kierowania pojazdem po alkoholu, za co grozi kara do 2 lat więzienia.

Tego samego dnia w ręce policjantów WRD wpadł jeszcze jeden nietrzeźwy kierujący. W miejscowości Jaszczółtowo w gminie Rojewo  patrol zatrzymał jadącego audi 37-letniego mężczyznę. Miał on 1,8 promila alkoholu w organizmie i nie zastosował się do prawomocnego zakazu kierowania pojazdami wydanego przez sąd na okres 3 lat.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail